לכל מי שיש בביתו גינה ללא בריכה, וודאי מפנטז על המים הצלולים ועל קפיצה מרעננת לבריכה בחודשי יולי אוגוסט. אך כידוע, תכנון והקמת בריכת שחיה היא לא דבר זול, ויכולה להגיע לאלפי שקלים, ולכן רבים רוכשים בריכת אינטקס בגינה פרטית הנחשבת לזולה, קלה להתקנה ומלאה ביתרונות נוספים.

בריכת אינטקס 1 1 - בריכת אינטקס בגינה פרטית – יתרונות וחסרונות

בריכת אינטקס בגינה פרטית – יתרונות וחסרונות

קצת על המותג הבינלאומי של בריכות אינטקס

INTEX הוא המותג המוביל בעולם לבריכות שחייה מוכנות הניתנות להרכבה עצמאית, מעל פני הקרקע. המותג הוא בינלאומי ומוכר את מוצריה בכ- 100 מדינות ברחבי העולם, והוא שם נרדף לאיכות. למותג אינדקס עשרות סוגים וגדלים של בריכות שחייה, כאשר מה שמייחד את המותג הוא האיכות הגבוהה של המוצרים והתאמתם לדרישות השוק והלקוחות בעולם.

המותג גם מפתח מפעם לפעם מוצרים חדשניים ומשתמש בטכנולוגיות חדשות מתקדמות על פי סטנדרטים קפדניים ביותר. כל הבריכות של המותג עומדות בדרישות מכוני התקנים ברחבי העולם ובישראל, ומבטיח מוצרים בטיחותיים, אמינים ועמידים למשך שנים. כיום אדריכלי נוף או מעצבי גינות ממליצים ללקוחות המחפשים בריכות זולות ואיכותיות לרכוש רק את הבריכות של אינטקס.

בריכת אינטקס בגינה פרטית – יתרונות וחסרונות - בריכת אינטקס בגינה פרטית – יתרונות וחסרונות

בריכת אינטקס בגינה פרטית

מה ההבדל בין בריכת בטון לבריכת אינטקס?

בריכת אינטקס בגינה פרטית היא סוג של מוצר מדף וניתן לרכוש אותן באופן עצמאי ולהניח על פני הקרקע בגינה. הבריכות זולות מאות, קלות להתקנה וניתן למצוא אותן במגוון רב של גדלים וצורות לבחירה , מגיעה ללא תאורה, ללא חימום ועם חיפוי של ויניל או PVC. לעומת זאת, בריכת בטון נחשבת לקלאסית ויקרה, משום שנדרש לבצע חפירה באדמה וליצוק בטון לבניית הבריכה. העלות של בריכת בטון יקרה מאוד ביחס לבריכת אינטקס, אך בריכת בטון היא עמידה למשך שנים רבות, טמונה בתוך האדמה, ניתן להוסיף לה חימום, תאורה, ג’טים, מפלים , ועוד –  ניתן לעצב אותה במגוון עיצובים המראה שלה יוקרתי ומרשים ועוד.

בריכת אינטקס בגינה פרטית - בריכת אינטקס בגינה פרטית – יתרונות וחסרונות

בריכת אינטקס

היתרונות של בריכת אינטקס בגינה פרטית

זולות מאוד – בריכת אינטקס בגינה פרטית זולה באופן משמעותי מיתר הבריכות הקיימות בשוק, והן נמכרות בכמויות גדולות. מחירן יכול להגיע לכמה אלפי שקלים בודדים וניתן לרכוש אותן בחנויות ייעודיות לבריכות או בחנויות צעצועים.

אפשרות להרכבה עצמית – את בריכת האינטקס ניתן להרכיב באופן עצמאי לחלוטין, על ידי הרכבת צינורות ויריעות pvc. לרוב הן מגיעות עם כל האביזרים הדרושים לשימוש כמו משאבה ופילטר משולב, אך ניתן לרכוש אביזרים נוספים כמו סולם, חומרי ניקוי, משאבות, רשתות סינון ועוד.

אפשרות למראה של בריכה שקועה – על ידי השקעה כספית לא גדולה, ניתן לבנות כיסוי לבריכה ולקבל מראה של בריכה הבנויה על הקרקע. את החיפוי בונים על פני הקרקע לרוב מעץ ויוצרים מעטפת ומדרגות מעץ המובילות לבריכה.

אין צורך בחפירה – בריכות אינטקס אינן דורשות חפירה, כיוון שהן מונחות על פי הקרקע, כך שתוכלו לרכוש בריכה, להרכיב ולבצע בה שימוש מידי ללא המתנה וביצוע עבודות.

אין צורך ברישיונות – בניגוד לבריכות שחייה מבנות, בניית בריכת אינטקס אינה דורשת קבלת רישיונות והיתרים מהרשויות המקומיות (אלא אם כן תרצו להטמין את הבריכה בקרקע  – ואז יש צורך בהיתר כמו כל בריכה אחרת) . פרמטר זה חוסך הרבה כאבי ראש…וכסף.

אפשרות להנחת הבריכה בכל מקום רצוי – את בריכת האינטקס ניתן להציב בכל מקום שתרצו, ואף ליישר מעט את הקרקע ולהניח עליו את הבריכה בבטחה. זאת בניגוד לבריכות שחייה רגילות, שלא ניתן להציבן בכל מקום, אלא יש צורך לבחור מקום שניתן לחפור בו.

שפע של גדלים לבחירה – יתרון נוסף בבריכות אינטקס שהן מגיעות במגוון רב של גדלים וצורות לבחירה, ולכן תוכלו לבחור בקלות את גודל הבריכה המתאים לכם ולשלבו בקלות בכל מקום שתרצו בגינה. כמובן שתוכלו גם לעצב את חלל הגינה על ידי הוספת צמחים, ריהוט גן, עצים, פסלי נוי, אקססוריז ועוד.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם? פנו אלינו

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il