חיפוי בריכות אינטקס בדק

בריכות האינטקס הפכו בשנים האחרונות לפופולריות מאד בבתים רבים. חיפוי בריכות אינטקס בדק מאפשר להנות מבריכה גדולה, נוחה ובטוחה, שמתפרקת או מאוחסנת בקלות בימי החורף, ויוצאת החוצה אל החיים באביב ובקיץ הפכה את הבריכה הזו לאחת האהובות על הישראלים.

עיצוב גינות המשלב בריכת אינטקס לא חייב להציב את הבריכה העשויה מחומרים פלסטיים מול העיניים. אפשר להישאר נאמנים לעיצוב ולסגנון שבחרתם לכל הגינה ולהחביא את המאפיינים התעשייתיים והפחות אסתטיים של בריכת השחייה בתוך חיפויים שונים, שהפופולרי מביניהם הוא הדק.

עיצוב-גינה-בריכת-אינטקס

חיפוי בריכות אינטקס בדק

כאמור, אחת הסיבות העיקריות היא סיבה אסתטית. הבריכה העגולה או המרובעת עשויה מחומרים פלסטיים תעשייתיים שלא תמיד משתלבים עם מראה הגינה. חיפוי מאפשר לנו לחבר בין עיצוב גינה מודרנית, כפרית או מינימליסטית ובין בריכת השחייה שכיף לבלות בה עם המשפחה והחברים.

סיבה נוספת היא ייצור של עיצות גינות אחיד. במקום להניח את הבריכה בתוך העיצוב ולקוות שאף אחד לא ישים לב שהיא לא משתלבת בסגנון ובעיצוב הקיים, אפשר להפוך את הגינה לחלק מתוך העיצוב. עיצוב גינות עם חיפוי דק לבריכה יוצר מראה אסתטי, מכובד ויפה ששומר על הבריכה כחלק מעיצוב הגינה כולה.

מה חשוב לדעת לפני שמחפים?

לפני שיוצרים חיפוי דק לבריכת האינטקס, חשוב מאד לבחור בספק עץ איכותי. עץ איכותי ועמיד שעבר תהליכים שהופכים אותו לעמיד למה שקורה מחוץ לבית. מזג האוויר המשתנה, הלחות, חרקים ואחרים פוגעים בעץ ויכולים לפגוע בו לטווח הארוך.

מסיבה זו אנחנו מדגישים כי צריך לעבוד עם בעלי מקצוע מסומכים ומיומנים ולהשיג את העץ רק מספקים המתמחים בייצור עץ לדק. זהו עץ שונה מזה שאמור לשמש לרהיטים בבית ועובר תהליכים שונים לגמרי.

דבר נוסף שחשוב לעשות לפני הוא לתכנן – חשוב להבין שברגע שניצור עיצוב גינה עם חיפוי דק על הבריכה לא נוכל למקם את הבריכה בכל מקום שנרצה. לכן, השקיעו מחשבה בתכנון והציבו את הבריכה במקום המתאים לכך.

כדי להנות מחיפוי טוב ועמיד, חשוב לעבוד רק עם מעצבי גינות שמכירים את הנושא ויכולים לבצע עבודה מקצועית ועמידה לאורך זמן.

התמונות המוצגות הן מפרוייקטים של אמנות הגינה הקסומה מהחודשים האחרונים ,

ניתן לפנות אלינו לתיאום פגישה ולהזמנה – כבר הקיץ אתם יכולים להינות מבריכה שכזאת..

בריכות אינטקס

בריכות אינטקס