עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

4 1 - עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

כחלק מתהליך תכנון הגינה, רבים בוחרים לשלב את תהליך עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות, אפשר כמובן להבין למה, הרי את הריגוש של קפיצה לבריכה בחודשי יולי אוגוסט, אי אפשר להסביר במילים. אז אם גם אתם מעוניינים להביא את הריגוש המדובר לביתכם ולעצב את הגינה עם בריכה, דעו כי ישנן שתי אפשרויות – האחת היא לבחור בהקמת בריכת בטון או מתועשת , והשנייה היא הקמת בריכת אינטקס שקועה שנהפכה לשם ודבר בשוק בשל היתרונות הרבים שלה.

בריכה בגינה מהיום למחר בגינה שלכם

בריכת אינטקס 1 - עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

אם הורגלנו להמתין זמן רב לצורך קבלת היתרים , ולעבודות הכרוכות בבריכת בטון או מתועשת , דעו כי בריכת אינטקס תאפשר לכם לצלול לבריכה ממש מהיום למחר, אז תשכחו מהקאנטרי השכונתי, ותתחילו ליהנות מבריכה בכל גודל ועיצב רצוי בחצר ביתכם. בריכות אינטקס שקועות מתאימה למשפחות שאינן מעוניינות לבזבז כספים רבים על הקמת בריכה, אך עדין הם לא מעוניינים לוותר על החלום הרטוב. מדובר באפשרות הזולה והמהירה ביותר להקמת בריכה חלומית.

בריכת אינטקס – איך זה עובד?

בריכת אינטקס 3 - עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

בריכות אינטקס מוכרות לנו מהבריכות אותן מניחים על האדמה ועולים עליהן עם סולם, אך ישנן בריכות שכאלה שקועות באדמה המדמות מראה של בריכת בטון לכל דבר, אך זולה בעשרות אחוזים. הבריכות מגיעות מוכנות במגוון רב של גדלים וצורות לבחירה, החל מבריכות מרובעות, מלבניות, עגולות, אליפסות וכו’. בריכות אלה עשויות מחומרים ייעודיים המוכנים מראש במפעלי החברה ומכילים שכבה דקה של בטון ומעטפת הפנים המורכבת מיריעות ויניל או PVC המעניקים לה עמידות טובה. את הבריכה מניחים על משטח מפולס וקשיח או טומנים בתוך האדמה ואף ניתן להוסיף לה מגוון אלמנטים עיצוביים סביב, ממש כמו בריכת בטון רגילה.

עיצוב סביב הבריכה לא פחות חשוב

חשוב להבין שבריכה היא אומנם העיסוק העיקרי בגינה בחודשי הקיץ, אך הסגנון העיצובי של הגינה והאלמנטים סביב לא פחות חשובים. עיצוב מקצועי על ידי אדריכל נוף יכול להפוך את הבריכה ליוקרתית ומרשימה ובעלת נראות של מיליון דולר.

אז איך עושים את זה?

שילוב תאורה – סביב הבריכה תוכלו לשלב דופי תאורה יוקרתיים, אך אם תרצו לקבל מראה מיוחד גם בלילה, תוכלו לשלב גופי תאורה פנימיים בתוך הבריכה ולהפעיל את התאורה בשעות הלילה המאוחרות ולקבל מראה רומנטי מיוחד.

שילוב עצים סביב הבריכה – כחלק מעיצוב גינות, אדריכל נוף ישלב עצים מיוחדים וגבוהים סביב הבריכה, כך שתוכלו לקבל בריכה הנראית ממש כמו מעיין בטבע הפתוח. ניתן גם לשלב ערוגות פרחים סביב הבריכה ולקבל מראה צבעוני ויפה.

ריהוט גן – שילוב ריהוט גן יוקרתי סביב בריכות אינטקס שקועות יכול לשדרג את חוויית הרחצה שלכם. לדוגמה – שילוב מיטות שיזוף, נדנדות, ערסלים, פינות ישיבה, שולחנות קפה קטנות ועוד. את ריהוט הגן תוכלו להתאים לאופי עיצוב הגינה לדוגמה, כדי לקבל מראה כפרי תוכלו לשלב ריהוט גם מעץ מלא וכך הלאה.

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il

1 1 - עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

2 1 - עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות

עיצוב גינות עם בריכות אינטקס שקועות