בריכות דגים  – עיצוב גינה פרטית

בעידן שבו אנחנו משקיעים לא מעט מחשבה, זמן וכסף בעיצוב הבית, אנחנו מודעים יותר גם לחיבור בין מה שקורה בבית ומה שקורה בחוץ. אנחנו לומדים להכניס לגינה הפרטית בבית פריטים ואלמנטים שמתכתבים עם סגנון מסוים, יוצרים תחושה אישית ומייחדים אותנו.  בריכות דגים יוצרות יחודיות בכל עיצוב גינה ומכניסות אליה תנועה, מים, צבע ואופי.

עיצוב גינה פרטית

בריכות דגים - עיצוב גינה פרטית

בריכות דגים – עיצוב גינה פרטית

מה חשוב לדעת כשמשלבים בריכת דגים בתוך עיצוב גינות ומה כרוך בכך לטווח הארוך?

כדאי להקים את הבריכה רק באמצעות אנשי מקצוע

עיצוב גינות עם בריכת דגים

עיצוב גינות עם בריכת דגים

בריכת דגים צריכה להיות אסתטית, נקייה ומטופחת לאורך זמן, אחרת המראה שיווצר עם השנים לא יתרום לעיצוב גינה מטופחת. מסיבה זו מומלץ לתכנן ולבנות את הבריכה באמצעות איש מקצוע, שיוכל לבנות בסיס טוב לתחזוקה שוטפת.

בריכת דגים צריכה להיות מעוצבת כך שנוכל לנקות אותה באופן קבוע, להחליף את המים ושהיא לא תעבור קורוזיה ובלאי לאורך זמן. מסיבה זו מומלץ להשתמש בחומרים כמו אבן טבעית, אבן , בטון , שיש, קרמיקה ואחרים שנותרים יציבים ואסתטיים לאורך זמן.

עיצוב גינות עם בריכת דגים

עיצוב גינות עם בריכת דגים

בחירת המיקום הנכון של הבריכה בתוך הגינה

עיצוב גינות כולל בדרך כלל תכנון לטווח ארוך של מראה הגינה כולה, כך שניצור שפה משותפת בין כל הפריטים שייכנסו אליה. חשוב לדעת היכן למקם את בריכת הדגים בתוך תוכנית העיצוב. הבריכה צריכה להיות חשופה לאור השמש, אך להיות חסינה יחסית לפגעי מזג אוויר חזקים, כך שנוכל לשמור על חיי הדגים שגדלים בה.

מומלץ לא למקם בריכת דגים בתוך תוכנית עיצוב גינה לצד עצים נשירים, שיכולים להציף את הבריכה בעלים בתקופות השלכת.

התאמה עיצובית לסגנון הגינה

בריכות דגים מכניסות לא מעט צבע, קסם ותחושת רוגע לגינה והן מגיעות במגוון דגמים ואפשרויות בהתאמה אישית. כדאי לבחור בחומרי גלם ומבנה שמתאים לאופי הגינה ולסגנון העיצובי בה.

טיפול ותחזוקה שוטפים

חשוב לדעת שעיצוב גינה שכולל גם בריכת דגים ידרוש מכם תחזוקה שוטפת לאורך זמן. ניקיון הבריכה חשוב כדי ליצור מראה אסתטי ולהגן על חיי הדגים בה. מסיבה זו מומלץ להיעזר באיש מקצוע שידריך אתכם כיצד לטפל בבריכה לאחר הקמתה.

רוצים להקים את בריכת הנוי בגינה שלכם? – פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.