הקמת בריכות מבטון בבית פרטי היא משימה מורכבת, אך ללא ספק שווה את התענוג ביום שאחרי.

בריכות מבטון טבעי הפכו בשנים האחרונות לטרנד נפוץ, וזאת בשל היתרונות הרבים הטמונים בחומר הבטון הנחשב לרב-גוני כגון המאסיביות של הבטון, הוורסטיליות שלו, אפשרויות העיצוב שלו ושילוב החומרים הנוספים המוסיפים טאץ' עיצובי מרשים המדמה מראה של טבע קסום.

איך מקימים בריכות מבטון

מושלמת - בריכות מבטון – הכי טבעי שיש

בריכות מבטון

מהן בריכות בטון טבעיות?

בריכות בטון טבעיות שונות במראה מהבריכות המסורתיות המוכרות, הם אינן מעוצבות בצורה מלבניות או עגולה, אלא מעוצבות בעבודת יד במראה המדמה מעיין מים קסום בטבע, כאשר כל הבריכה כולל שפת הבריכה עשויה מחומר בטון המדמה מראה של אבנים טבעיות לגמרי. כמו כן, ניתן לבנות אבנים בתוך הבריכה וגם מחוצה לה כדי לדמות מעין מים באמצע הטבע. לבריכה ניתן להוסיף מגוון אלמנטים המדמים מראה של טבע כגון צמחים, אבנים אמיתיות, דשא ועוד.

לילה של בריכת בטון בגינה - בריכות מבטון – הכי טבעי שיש

תצלום לילה של בריכת הבטון בגינה

אקססוריז מיוחדים שאפשר לשלב

לבריכות בטון במראה טבעי ניתן להוסיף מגוון אקססוריז כדי להשלים את המראה המיוחד כגון תאורה חיצונית ופנימית, הכנסת ג'טים של ג'קוזי (יצירת בריכה + ג'קוזי) , חימום ,מפלי מים הנראים כמו זרימה של מעין, חלוקי נחל טבעיים, דשא טבעי סביב הבריכה ועוד מגוון רב של עיצובים ואלמנטים שידמו מראה של בריכה באמצע הטבע. ממש להביא את הרוגע של הטבע לחצר ביתכם.

משולב - בריכות מבטון – הכי טבעי שיש

יצירת בריכה וג'קוזי

בניית מקלחון

היופי בבריכות מבטון הוא האופציה לבנות מקלחון שאף הוא עשוי מחומר בטון צבוע. המקלחון יכול להיות עשוי מגזע עץ שכולו מכיל בטון עם גוון חום או ערמה של אבנים שנראות טבעיות לגמרי. אם תבחרו במראה גזע עץ תוכלו לראות את העץ יוצא מהרצפה עם שורשים – ממש כמו עץ אמיתי לגמרי. את המקלחון ניתן לבנות בצמוד לבריכה כדי לאפשר למתרחצים לשטוף את גופם לפני הרחצה או אחריה.

והנדנדה - בריכות מבטון – הכי טבעי שיש

מקלחון לצד בריכת בטון

דורשת מומחיות רבה לצד תכנון מעמיק. צוות "אמנות הגינה הקסומה" מתמחה בהקמת כל סוגי הבריכות, החל מבריכות סטנדרטיות ועד בריכות מורכבות המטשטשות את הגבול בין מציאות לדמיון. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נגיע לביתכם כדי להגשים לכם כל חלום.

ערן לוינסון

054-5228882

דוא”ל: eran@omanuthagina.co.il

ההקמה - בריכות מבטון – הכי טבעי שיש

בריכות מבטון