פעמים רבות אנשים חשים כי הגינה הפרטית שלהם מעט שוממת, נכון שיש בה צמחים וריהוט גן נוח, אבל חסר בה משהו שיזכיר את הטבע הפתוח, ולכן הם בונים בריכות נוי ומזרקות מים, שאלה אלמנטים שבהחלט מפריחים את השממה וגורמים לגינה להיראות אטרקטיבית יותר ומזמינה. את הבריכות נוי והמזרקות ניתן להתקין כמעט בכל גינה, גם בקטנה ביותר על ידי תכנון נכון וחשיבה מחוץ לקופסה.

את בריכות הנוי והמזרקות ניתן לתכנן ולבנות על ידי מעצב גינות או אדריכל נוף המתמחים בעיצוב גינות ויישום אלמנטים אלה בגינה קיימת או חדשה. חשוב לציין, כי עבודה זו אינה לוקחת זמן רב, וזאת כמובן תודות לטכנולוגיה המתקדמת בתחום זה המאפשרת הקמת הבריכה תוך כמה ימים בודדים (תלוי כמובן בגודל הבריכה או המזרקה).

מזרקת מים, בריכות נוי בגינה

מזרקת מים, בריכות נוי בגינה

היתרונות של בריכות נוי ומזרקות מים

רוגע ושלווה – הצליל המקסים של מזרקות מים הוא לגמרי מרגיע ומוסף לגינה שקט ושלווה, ממש בדומה למעיין מים זורם בטבע. את כל היופי הזה תוכלו להכניס לכל מקום בגינה וליצור פינה קסומה שכיף להביט בה.

אפשרות הוספת אלמנטים – לבריכות הנוי ניתן להוסיף מגוון רב של אלמנטים לצורך שדרוג ונראות קסומה, כמו תאורה צבעונית בתוך הבריכה או מחוצה לה. אפשר להוסיף צמחי מים מיוחדים המדמים מעיין טבעי, אפשר להוסיף אבנים מיוחדות, פסלים, פרחים צפים ועוד.

הוספת דגים צבעוניים – לבריכות נוי ניתן להוסיף דגים צבעוניים בשלל צבעים ופשוט להביט בהם שוחים במים. הרוגע בהחלט שווה את המאמץ ויאפשר לכם ליהנות מבריכת דגים מרהיבה הטמונה באדמה. תודות לטכנולוגיה המתקדמת תוכלו לרכוש מערכות לסינון מים, מה שיאפשר לכם מינימום תחזוקה לבריכה.

יופי וגוון לגינה – אין ספק שבריכות נוי ומזרקות מוסיפות חן ויופי לגינה ויכולות להפוך כל גינה משמימה ליוקרתית ומזמינה יותר, כזאת שכיף לקחת פסק זמן מהחיים ופשוט ליהנות מקסם של מקום.

מגוון גדלים לבחירה – את בריכות הנוי והמזרקות תוכלו למצוא במבחר רב של גדלים וצורות, בין אם מדובר על בריכה פינתית, עגולה, בריכה המשמשת כמעין שביל צידי וכמובן גם בריכות מעוצבות בהתאמה אישית.

מפל מים בגינה

מפל מים בגינה