הקמת בריכת שחיה ביתית

הקמת בריכת שחיה ביתית היא בהחלט הפנטזיה הרטובה תרתי משמע של כל אדם המחזיק ברשותו בית פרטי. מזג האוויר בארצנו בהחלט מסביר את החלום המדובר, הוא מזמין אותנו להתרענן בימי יולי אוגוסט בבריכה קרירה ואף לארח חברים ובני משפחה לעל האש מסורתי סביב הבריכה. אך משימה שכזאת דורשת לא מעט פרוצדורה המתחילה בתכנן נכון, ולכן הבאנו בפניכם כמה טיפים להקמת בריכת שחיה ביתית.

3 - הקמת בריכת שחיה ביתית

בריכת שחיה ביתית

אז דקה לפני שצוללים לבריכה או להכנות והתכנונים, כדאי להשקיע מחשבה על תכנון מקצועי על ידי בעל מקצוע המומחה בתכנון והקמת בריכות שחיה פרטיות. איש המקצוע המתאים לכך הוא אדריכל נוף בעל מומחיות לתכנון גינות ובריכות שחייה. האדריכל יבצע יחד איתכם תיאום ציפיות וילווה אתכם לאורך כל הדרך, ממש עד לצלילה הראשונה לבריכה.

אל תוותרו על הדמיות תלת מימדיות

5 - הקמת בריכת שחיה ביתית

לשמחתנו הרבה הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת לנו לראות בצורה מוחשית את התכנון עוד טרם הביצוע. אם נחשוב על זה לרגע, נגלה שמדובר בשירות גאוני, משום שעל ידי תוכנות חדשניות לעיצוב ניתן לראות באופן הכי קרוב למציאות כיצד הגינה תראה. מלבד זאת, ניתן לבצע שינויים "על הנייר", כלומר בתוך התוכנה ואפילו להתלבט בין רצפת דק לדשא סינטטי סביב הבריכה. בקיצור, אל תוותרו על הדמיות תלת מימדיות.

בחירת בעל מקצוע המעניק טוטל דיזיין לדרישת הקמת בריכת שחיה ביתית

52 - הקמת בריכת שחיה ביתית

הקמת בריכת שחיה ביתית

באופן כללי, תכנון והקמת גינה דורש התערבות של בעלי מקצוע שונים כגון מתכננים, אדריכל נוף, אנשי מקצוע לחפירות והקמת הבריכה, אנשי ביצוע, יועץ תאורה ועוד. חשוב מאוד לבחור בעל מקצוע אחד שיוכל להעניק לכם את כל השירות הנדרש להקמת הבריכה תחת קורת גג אחת. לרוב, אדריכלי נוף מגיעים עם צוות משלהם איתם הם עובדים באופן קבוע, כך שתוכלו לחסוך הרבה כאב ראש בתהליך.

צמחייה ואקסוסריז סביב הבריכה – כחלק מהקמת בריכת שחייה פרטית, יהיה עלינו לדאוג גם לנראות הכללית סביב הבריכה. רק נזכיר שכיום קיימים מגוון רב של אלמנטים עיצוביים שניתם לעטר בהם את הבריכה כמו מפלי מים. מזרקות, אבנים מיוחדות ועוד. גם לצמחיה יש חלק חשוב בנוף הכללי, ולכן יש לתת תשומת לב מרבית לבחירת סוגי הצמחים והעצים סביב הבריכה.

רמקולים מתחת למים – טרנד מדליק שכדאי להכיר הוא שילוב של רמקולים בתוך המים המאפשרים להם לשמוע מוזיקה גם בעת הצלילה במים. תכנון רמקולים שכאלה דורשים הכנה מוקדמת של התשתיות, ולכן יש לתכנן את הרמקולים כבר בשלב הראשוני של תכנון הבריכה.

תאורה רומנטית – אל לכם לשכוח שתאורה יכולה להפוך כל חלל סטנדרטי ליוקרתי ומרשים, ולכן חשוב מאוד לתכנן את התאורה סביב הבריכה בצורה מיטבית. את התאורה תוכלו להטמיע בעת התכנון בתוך הבריכה כדי שתיהנו מאווירה רומנטית בשעות הלילה, וגם כשקועי רצפה בתוך רצפת הדק או רצפת האבן סביב הבריכה.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם? פנו אלינו

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il