בכל בית שיש בו ילדים קטנים, הגינה הופכת לעוד חדר משחקים. השטח המרווח שמחוץ לבית מאפשר לנו, בעיצוב נכון, ליצור מרחב שבו הילדים יכולים לשחק בבטחה ואנחנו, כהורים, יכולים לבלות איתם זמן איכות חשוב.

הקמת גינה לילדים היא פרויקט מעניין ומיוחד, שמשלב יצירתיות עם פרקטיות. כיצד יוצרים גינה שמתאימה לילדים קטנים? הנה כמה אלמנטים שאנחנו אוהבים לשלב בפרויקט שכזה.

מבנק תמונות - הקמת גינה מיוחדת לילדים

פינות ישיבה מעוצבות

חלק חשוב בגינה משפחתית הוא פינת הישיבה המשותפת. בניגוד לגינה "מבוגרת" שבה אנחנו בוחרים ריהוט לגינה שמאפשר לנו לארח ולנוח, בגינה מתאימה לילדים אנחנו חושבים גם על האנשים הקטנים שאיתנו. הריהוט שאנחנו בוחרים בפרויקט הקמת גינה לילדים ולמשפחות הוא ריהוט שיש בו משחק. זו יכולה להיות נדנדה גדולה שהילדים יכולים לשבת עליה ולהתנדנד או ערסל גדול שאפשר לנוח בו.

הרעיון הוא ליצור פינות ישיבה שיש בהן שובבות ויצירתיות, ולא נכנעות לפורמט הרגיל והמבוגר יותר של שולחן עם כסאות מסביבו.

משחקים להרכבה עצמית - הקמת גינה מיוחדת לילדים

בית עץ שהוא רק שלכם

אם יש לכם עצים בגינה, תוכלו להקים בית עץ קטן שבו הילדים יכולים לשחק. אין ילד שלא אוהב לטפס על עצים ולמצוא את הפינה שהיא לגמרי שלו. אנחנו בוחרים להשתמש בעץ איכותי ולחשוב על מבנה שבאמת נראה כמו בית קלאסי. אפשר לצבוע את המבנה בכל צבע שנרצה וליצור לו אופי אמיתי עם עציצי פרחים.

גינת ירק שכל המשפחה מטפלת בה

הקמת גינה לילדים יכולה להפוך לתחביב בזכות עצמה. הילדים לוקחים אחריות על הגינה בבית ומטפלים בה. אחת הדרכים לעשות זאת היא להקים גינת ירק קטנה שבה יטפלו הילדים. הבחירה בירקות, מעניקה ערך ותגמול לעבודה הקשה בגינה, כשהילדים רואים שמאמציהם הניבו פירות.

ילדים קטנים בבית מציתים יצירתיות ודמיון גם אצל מעצבי הגינות הכי מתוחכמים. זה הזמן להשתעשע, לחשוב מחוץ לקופסה ולחזור להיות ילדים, בשבילם.

צריכים ייעוץ?צרו איתנו קשר ערן –

054-5228882 eran.levinson@gmail.com