הקמת גינות אנגליות בארצנו

הגינה האנגלית קנתה לעצמה מעריצים בכל רחבי העולם, בזכות "הבלגן המסודר" שהיא מציעה. תחושה אביבית של פרחים מלבלבים, משחקי גובה בין שיחים, עצים וערוגות פרחים, עשבי תיבול ריחניים ואלמנטים פיסוליים קלאסיים כמו מזרקות ופסלים. הקמת גינות אנגליות היא פתרון מעולה לחצרות גדולות וקטנות כאחד.

גינות עם במבוק - הקמת גינות אנגליות בארצנו

הקמת גינות אנגליות בארץ ישראל

בחצר גדולה ניתן לנצל את השטח ליצירת פינות עשירות במרקמים, צבעים וגבהים שונים ואילו בחצר קטנה, ניתן לנצל את חוק הגובה של הגינה האנגלית ליצירת עושר אמיתי, בלי להתפרש לשטח גדול. אך לצד היתרונות של גינה אנגלית, היא דורשת לא מעט השקייה ומבוססת על פרחים, שיחים ועצים שרגילים יותר למזג האוויר האירופאי הגשום ופחות למזג האוויר הים תיכוני.

אז איך מתבצעת הקמת גינה אנגלית כאן בישראל? הנה כמה כללי ברזל.

הקמת גינות אנגליות דורשת תשתית השקייה מכובדת:

כדי שנוכל להשקות את כל ערוגות הפרחים, השיחים והעצים וליצור מצב שבו הגינה מלבלבת, כפי שגינה אנגלית אמורה להיות, כדאי להקים את הגינה על בסיס של מערכת השקייה איכותית שאפשר לשלוט בה באמצעות מחשב ולחשב את כמויות המים לפי עונות השנה.

בנושא עיצוב גינות במבוק - הקמת גינות אנגליות בארצנו

הקמת גינות אנגליות בארץ ישראל

בחירת פרחים המתאימים לישראל:

למרות שגינה אנגלית מאופיינת בפרחים מלבלבים חובבי קור וגשם, כאן בישראל כדאי ליצור פשרה ולבחור פרחים שיכולים לגדול בישראל בקלות, בלי שתנחלו אכזבה. שימוש בורדים ושושנים, פרחים קלאסיים לגינה אנגלית, יכול להוות פשרה אידיאלית בעת הקמת גינה כאן בישראל.

גם פריחה של אפונה ריחנית, לבנדר, נרקיסים בסתיו ונוריות מתאימה לעיצוב גינה אנגלית. פרחים אלו יכולים לגדול בישראל בעונות הסתיו, החורף והאביב.

 שימוש במזרקות אבן ואלמנטים קלאסיים נוספים:

גינה אנגלית משלבת בין פריחה צבעונית, בלגן מהונדס ואלמנטים קלאסיים. אנחנו יכולים לשלב בגינה מזרקות אבן, שערי ברזל מפורזלים וגדר חיה שמעניקה עוד אלמנט ירוק בשטח. אלו מאפשרים לנו להתחבר לסגנון האנגלי גם בישראל החמה.

אם אתם חולמים על גינה אנגלית, צרו איתנו קשר ונשמח לעצב לכם את גינת חלומותיכם.

אמנות הגינה הקסומה – 054-5228882 – ערן