הקמת גינות יוקרה

יש מי שרוצה גינה פשוטה, ירוקה ופורחת, כמו שאנחנו רואים בכל בית מטופח. אחרים רוצים להפוך את הגינה שלהם למשהו מיוחד, הרבה יותר יוקרתי, ייחודי ומוקפד, כזה שאין לכל אחד. הקמת גינות יוקרה דורשת יצירתיות, תעוזה והקפדה על כל הפרטים הקטנים. מתהליך עיצוב גינה ועד בחירת חומרי הבניין והגלם אל בחירת העצים והצמחים בגינה, הכל צריך לשדר תחושה יוקרתי ומפנקת.

יוקרה 1 - הקמת גינות יוקרה

שאלת הגודל – כן קובעת

גינות יוקרה הן לרוב גינות רחבות יריעה, הן מקיפות בית גדול או נפרשות על פני שטח פתוח רחב. עבור מי שעוסק בתהליך של תכנון או עיצוב גינות מדובר בהרפתקה מרתקת, אתגר שתמיד כיף להיכנס אליו.

בתהליך התכנון אנחנו לוקחים בחשבון שאלות כמו היקף הגינה והשטח, התפקידים שהיא צריכה להביא לידי ביטוי והתחזוקה השוטפת. בנוסף, אנחנו מתייחסים לאסתטיקה של הגינה ומכיוון שמדובר בשטח גדול, אנחנו חייבים להיות בטוחים שהיא תקבל את הטיפול המתאים לאורך השנה. אחרת יהיה קשה להשתלט עליה.

 משבילים ועד תאורה – כל המרכיבים חשובים

בעיצוב גינות יוקרה אנחנו דבקים לרוב לעיצוב קלאסי, שכולל שבילים העשויים מחיפויים מסוימים, תאורה איכותית שמספקת אור ואווירה לאורך כל שעות היממה ופריטים מיוחדים כמו בריכת שחייה, דקים ופרגולות שיוצרים את מבנה החלל. כל המרכיבים בתכנון הגינה נבדקים בקפידה ונבחרים להם החומרים הטובים ביותר לצד עיצוב וצבע שמשתלבים זה עם זה. כל פריט שנבחר חייב להשתלב עם הפריט שלצדו.

יוקרה 3 - הקמת גינות יוקרה

בחירת פריטי נוי וריהוט לגינה

האווירה היוקרתית של הגינה תיקבע גם לפי הפריטים העיצוביים שנכניס לתוכה. לצד פריטי חובה כמו תאורה, שבילים, בריכת השחייה, דקים ופרגולות, ערוגות צמחייה ועצים, אנחנו משתלבים בגינה פריטי נוי כמו מזרקות, כדים, אדניות איכותיות ופסלים מיוחדים. בנוסף, אנחנו בוחרים ריהוט, לעיתים הרבה פריטי ריהוט שונים. בגינות יוקרה רבות אנחנו משלבים גם מטבחים חיצוניים, שמשמשים לזמן אירוח בגינה.

בחירת העצים והצמחייה הנכונה, ריהוט יוקרתי ואיכותי, דקים ופרגולות מעץ מלא וטוב ובעיקר – תכנון מוקפד ומקצועי – יכולים להפוך כל שטח אדמה גדול לגינה יוקרתית לתפארת. יצירתיות, ניסיון ומקצוענות יובילו אתכם לתוצאה היוקרתית ביותר.