חימום בריכת שחיה ביתית

חימום בריכת שחיה ביתית

חימום בריכת שחיה ביתית

בריכות שחיה ביתיות הן חלק מהנוף בבתים פרטיים, דירות גן, צימרים, בתי אירוח וכו'. הן מספקות לנו חוויית קיץ שונה ומשפיעות על מראה ועיצוב הגינה. אולם, אצל רוב האנשים הבריכה מתכסה בימי החורף ונותרת ריקה מאדם עד הקיץ הבא, וחבל. כיום ניתן כבר בשלב תכנון הבריכה לשלב מכשור ייחודי שמבצע חימום בריכת שחיה ביתית, וכך לאפשר לנו ליהנות ממנה בכל עונות השנה. חשוב לדעת שבניגוד לדעה הרווחת, ההשקעה במערכות חימום בריכות אינה גבוהה כלל ואפשרית להתקנה בתהליך תכנון הבריכה, וגם בבריכה קיימת בכל גודל ומכל סוג.

היתרונות של התקנת פתרונות חימום בריכה ביתית

ידוע כי מזג האוויר הים תיכוני בארצנו נוח מאוד, וברוב ימות השנה זורחת שמש ומחממת לנו באופן טבעי את הבריכה, אך בעונות הסתיו ואביב נעשה קריר מעט, במיוחד בשעות הלילה, שאז אנשים מתפנים מעיסוקיהם ומעוניינים להיכנס לבריכה חמימה כדי להתרענן או לשחות להנאתם. כיום בעלי בריכות ביתיות קטנות אינם עושים שימוש בבריכה כאשר הטמפרטורות צונחות מטה, ולכן שימוש והתקנה של חימום בריכות יכול לאפשר להם ליהנות מהבריכה בכל עונות השנה.

להתאים את פתרון החימום לאופי וגודל הבריכה

כיום הפתרון הטוב ביות לחימום בריכות ביתיות הוא התקנת משאבות חום ייעודיות ואיכותיות בבריכה, המאפשרות לחמם את המים. את המשאבות יש צורך להתאים בקפידה לגודל הבריכה, כדי ליהנות מחימום מקסימלי. את המשאבה בוחרים לפי ההספק שלה, לדוגמה אם יש ברשותכם בריכת שחייה בגודל של כ- 10 קוב, המשאבה המומלצת היא  משאבה בעלת הספק של KW5. מובן שככל שהבריכה גדולה יותר, כך תידרש משאבה בהספק גדול יותר לחימום מיטבי של הבריכה.

כיום ישנם פתרונות חימום שונים, כאשר לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו. אולם, השיטות הנפוצות ביותר הם משאבות חימום חשמליות, או מערכות סולאריות.

כמו כן – כדאי לשקול הוספת כיסוי בריכה בטיחותי או כיסוי טרמי , אשר מסייעים בשמירה על טמפרטורת המים ומניעת התאדות המים המחוממים.

חימום בריכת שחיה ביתית

חימום בריכת שחיה ביתית

לעבוד עם בעלי מקצוע מקצועיים

שילוב פתרונות חימום בריכות, היא לא עניין של מה בכך ודורש עבודה עם יועצים המתמחים בתחום. זכרו, תכנון נכון של גינה עם בריכת שחיה, כולל מערכת חימום בתחילת הדרך היא עדיפה, כיוון שכך תוכלו מראש לשלב את מערכת החימום המתאימה לכם ביותר. אולם, כדאי לדעת שניתן להתקין את המערכת גם בבריכה קיימת, אך הדבר מורכב יותר. כיום ישנם פתרונות חימום שונים, ולכן העדיפות היא לבחור בחברה מקצועית המתמחה במתן פתרונות חימום איכותיים שיאפשרו לכם ליהנות מבריכה בטיחותית ומפתרון שתוכלו ליהנות ממנו למשך שנים רבות.

ייעוץ מקצועי טרם בחירת הפתרון יאפשר לכם לבחור את הפתרון הטוב ביותר, ולכן מומלץ לבחור בחברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום. זכרו – העלות של פתרונות חימום אינה גבוהה ותאפשר לכם ליהנות מבריכה נעימה וחמימה בכל עונות השנה.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם? פנו אלינו

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il

     

    חימום בריכת שחיה ביתית

    חימום בריכת שחיה ביתית