את יופיו של הטבע והירוק סביב ניתן לחוש לא רק בדירה צמודת קרקע,
אלא גם בדירות גג המאפשרות לדיירי הבית ליהנות מנוף אורבני לצד גינה ירוקה קסומה המזכירה את ניחוח הטבע.
שילוב של שני האלמנטים הללו יכול להוות פינת מפלט מדהימה לדיירים ובכלל מקום שכיף לשבת ולארח בו.
עיצוב גינות גג שונה מעיצוב גינות צמודות קרקע מבחינת תכנון, סוגי צמחים ועיצוב החלל, אולם עדין יש צורך להתמקד בכיווני האוויר ומיקום השמש על הצמחים ממש כמו בגינה רגילה. אם כך, האופציות לשילוב הן רבות, אולם קודם לכן עליכם לבחור את הסגנון העיצוב הרצוי.

גג - סגנונות שונים של עיצוב גינות גג

גינות גג

הכירו את סגנונות עיצוב גינות גג

עיצוב גינה כפרית – גינת גג כפרית תשלב אלמנטים כפריים המדמים מראה של טבע כגון – שילוב של עץ והרבה ירוק סביב. תוכלו לשלב צמחים במראה פראי, רצפת דק מיוחדת מעץ עשיר, אדניות מחופות בעץ ולהעניק לחלל מראה כפרי מיוחד על ידי שילוב של אלמנטים בגוונים חמים. כמו כן, תוכלו להוסיף ריהוט גן מעץ מלא בגוונים טבעיים על מנת למקסם את הנראות הכפרית.

עיצוב גינת גג קלאסית – המראה הקלאסי יתאפיין במראה נקי ובמרחב אינסופי לצד גוונים בהירים שיקנו לחלל מראה קלאסי. מראה זה נפוץ בגינות המודרניות ונותן תחושה של מראה נקי וחלל מרגיע. בגינות קלאסיות תוכלו לשלב צמחים ועצים דקורטיביים לצד אדניות שיהוו מסגרת מיוחדת שתתרום רבות לאווירה נקיה ופסטורלית.

גינות גג - סגנונות שונים של עיצוב גינות גג

עיצוב-גינות-גג

עיצוב גינת גג פרחונית – גינות מלאות בפרחים צבעוניים משדרות רעננות ותחושה צבעונית, כזאת שלא תרצו להפסיק לשבת בה. בתקופת האביב תוכלו לשתול פרחים מיוחדים בשלל צבעים באדניות עומדות, בערוגות, במיכלים, בעציצים ומיני מקומות אחרים. גם האלמנטים הנוספים בחלל יהיו צבעוניים, כך שתתקבל אווירה צבעונית מעניינת.

גג - סגנונות שונים של עיצוב גינות גג

עיצוב-גינות-גג

עיצוב גינה יוקרתית – כאשר מדברים על גינה יוקרתית מדברים על גינה שמתוכננת ממש לפרטי פרטים וכל אלמנט בה מושקע. הצמחים יהיו מיוחדים ויוקרתיים, התכנון האדריכלי יהיה מושקע ובכלל חומרי הגלם בחלל יהיו יקרים וישדרו סטייל מיוחד, כמו – מעקה מזכוכית דקורטיבית, אדניות מחומרים ייחודיים והחלל כולו יהיה פתוח ומרגיע.

צפו בפרויקטים שלנו