אין תחושה נעימה יותר מלשבת בתוך הבריכה תחת השמיים המאירים ולהביט על קו האופק. בריכות אינפיניטי מאפשרות לנו לעשות זאת בקו ישר, כשהן למעשה משתלבות בעיצוב החלל באופן זורם ושומרות על קו רצף עם הריצוף, הדק או הגינה.

עיצוב גינה עם בריכות אינפיניטי

בעלי וילות יוקרה כיום משלבים את בריכות האינפינטי בתכנון או הקמת הגינה שסובבת את הבית ויוצרים בכך מראה מפנק, אלגנטי ויוקרתי מאד.

גינה עם בריכה - עיצוב גינה - בריכות אינפיניטי בווילות יוקרה

תכנון גינה עם בריכה

מהם היתרונות של בריכת אינפיניטי?

בריכת אינפיניטי כאמור יוצרת מראה זורם ובעל המשכיות. בין אם היא מהווה חלק מתוכנית עיצוב גינות או בנויה על גג הוילה, היא משתלבת באופן רציף בתזרים הבנייה של החלל ולא בולטת ממנו. התוצאה היא קו ישיר של נוף, שנשקף מהבריכה בכל נקודה בה אנחנו נמצאים בה. זהו מראה מרשים מאד שמעניק תחושה יוקרתית ומפנקת, כאילו אנחנו נמצאים על אי טרופי ומולנו רק הטבע.

יתרון נוסף של בריכת אינפיניטי הוא המראה הנקי והמינימליסטי שלה. אין צורך בבניית מסגרות מפותחות או מבנים שיקיפו את הבריכה, אלא היא חלק מתוכנית המתאר הבסיסית של המבנה. כתוצאה מכך נוצר עיצוב גינה או אזור בריכה מינימליסטי ונקי, עכשווי ואלגנטי מאד.

כיצד משלבים בריכת אינפיניטי בעיצוב גינה לווילת יוקרה?

אינפיניטי 1 - עיצוב גינה - בריכות אינפיניטי בווילות יוקרה

בריכת אינפינטי

תוכנית עיצוב גינה שכוללת בריכה מעלה תמיד כמה שאלות חשובות בנוגע למיקום הנכון, למבנה הבריכה ולחומרי הגלם שיקיפו אותה.

כשמדובר בבריכת אינפיניטי, אנחנו צריכים למעשה לחשוב טוב על חוויית המשתמש הכוללת. היכן מציבים את הבריכה ולאילו כיווני נוף היא תפנה, אילו חומרים יקיפו אותה כך שהיא תהיה חלק מהעיצוב הכללי בלי הפרעות והתנגשויות, מה להציב מסביב לבריכה מבחינת אלמנטים ופריטי גינה וכדומה.

בריכת אינפיניטי - עיצוב גינה - בריכות אינפיניטי בווילות יוקרהכשמדובר בוילות יוקרה שבהן העיצוב חייב להביע פינוק, אלגנטיות, אורח חיים רגוע או עכשוויות וטרנדיות, אנחנו משלבים את הבריכה בתוך עיצוב שכולל שימוש בעץ איכותי, ריצוף יוקרתי, פריטים מיוחדים שלא רואים בכל בית או עיצוב בהתאמה אישית.

 

אמנות הגינה מתמחה בתכנו בריכות אינפיניטי , כפי שניתן לראות בתמונות המצורפות והן בהקמה של הבריכות האיכותיות ביותר.

רוצים בריכת אינפיניטי ? – פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.