חזית - עיצוב גינות בוטיק

עיצוב גינות בוטיק

עיצוב גינות בוטיק

את המילה בוטיק אנו שומעים לא מעט, בעיקר חנויות בוטיק ואולי גם מלונות ומשרדים המגדירים את עצמם כנישה ייחודים ויוקרתית המאפשרת לקבל חוויה שונה, יותר אינטימית ומיוחדת. כאשר מדברים על עיצוב גינות בוטיק, מובן שגם כאן מדובר על משהו שונה, ייחודי וכזה שמקנה תחושה יוקרתית לבעלי הבית וגם מעין מקום מפלט מהלחצים היומיומיים. כדי ליצור את הבידול ובאמת לקבל גינה המעוצבת בסגנון בוטיק, עלינו לגשת בצורה נכונה לתכנון הגינה ולבצע זאת שלב אחר שלב עם שימת לב דווקא לדברים הקטנים.

שלבי תכנון גינת בוטיק

.jpg - עיצוב גינות בוטיק

עיצוב גינות בוטיק

בחירת בעל מקצוע מתאים – בראש ובראשונה, עלינו לבחור מעצב גינות או אדריכל נוף המתמחים בעיצוב גינות בוטיק, הרי הכל מתחיל בבחירות שאנו עושים עוד בתחילת הדרך. כמובן שיש צורך לבדוק אם קיימת כימיה טובה ביניכם, אם הוא בעל ניסיון רב בתחום זה, האם המחיר אטרקטיבי, האם הוא מבין את רצונכם ויוכל לתרגם את חלומכם למציאות בשטח ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם.

הדמיית תלת מימד – תודות לטכנולוגיה המתקדמת והתוכנות התלת מימדיות, כיום תוכלו מראש לראות כיצד הגינה שלכם תיראה עוד לפני העבודה. ההדמיות יוכלו לאפשר לכם לראות באופן מוחשי את הגינה, לבצע שינויים שונים "על הנייר", להוסיף או להוריד אלמנטים ולאחר מכן לעבור לשלב הביצוע ולהתחיל לבנות את הגינה החלומית שלכם.

שלב הביצוע – ניתן לומר ששלב הביצוע הוא המורכב יותר, הרי כל המשימות הקודמות קשורות לתכנון ראשוני ובהם קיימים לבטים, דילמות ובעיקר כיף. את הביצוע מבצעים בעלי מקצוע המיישרים את הקרקע, שותלים צמחים ופרחים שונים, בונים דקים, בריכות נוי, מתקינים דשא סינטטי ובכלל כל מה שתכננתם במהלך השרטוטים וההדמיות – חשוב להוסיף אלמנט אחד יוצא דופן או עץ ותיק – שיתנו את תחושת ה"וואו" ולא יתנו תחושה של גינה צעירה.

אבזור הגינה עם אקססוריז – בתום שלב הביצוע, תגלו גינה מעוצבת בסגנון בוטיק בדיוק כפי שרציתים, אבל בשלב הבא יהיה עליכם לאבזר את הגינה באלמנטים ואקססוריז כדי לקבל גינה מושלמת. האלמנטים יכולים להיות תאורה מעוצבת המתאימה לאופי הגינה, הוספת ריהוט גן הכולל מערכות ישיבה, נדנדות, כסאות ושולחנות, מטבחי חוץ, פרגולות או פתרונות הצללה ועוד מגוון אלמנטים המקנים מראה בוטיק.

אנגלית 3 - עיצוב גינות בוטיק

עיצוב גינות בוטיק

צרו קשר לפרטים נוספים:

טל: 054-5228882|eran@omanuthagina.co.il