עיצוב גינות בעונת הקיץ

עונת הקיץ, במיוחד בישראל, מספקת לנו לא מעט אתגרים בגינה. כשמדברים על עיצוב גינות בעונת הקיץ לא כל צמח ישרוד את הקיץ הישראלי בלי השקייה רבה ומצד שני אנחנו לומדים מאז ילדותינו שעלינו לחסוך במים.  עיצוב גינות בקיץ הוא מאתגר אבל אפשרי. קבלו מאיתנו כמה רעיונות לעיצוב הגינה דווקא בעונה החמה.

גינה 2 - עיצוב גינות בעונת הקיץ

עיצוב גינות טרופיות

גינה טרופית מסתמכת על צמחייה שמכירה את החום והלחות. מקקטוסים דרך סאקולנטים ועד לדקלים ושרכים שאוהבים את החום ויכולים לחיות ללא השקייה מרובה. אם אתם רוצים להנות מגינה ירוקה בעונת הקיץ, שהיא גם העונה שבה הכי כיף לשבת בגינה ולתפוס את הבריזה השקיעו בצמחים שאוהבים את הקיץ.

גינה 2 1 - עיצוב גינות בעונת הקיץ

עיצוב גינות בקיץ

זה הזמן לעשבי תיבול:

עשבי תיבול כמו רוזמרין, בזיליקום, לבנדר ולימונית אוהבים את הקיץ. את צמחי התבלין ניתן למקם בעציצים בגדלים שונים או לשתול ישירות באדמה. לצד עשבי תיבול שאפשר להשתמש בהם במטבח, תוכלו למצוא לא מעט שתילים ועשבי תיבול ירוקים שמרחיקים יתושים, שהם מכה קיצית ללא כל ספק.

דק ובריכה להנאה משפחתית

גינות - עיצוב גינות בעונת הקיץ

אם יש לכם גינה בעלת שטח גדול, תוכלו לתרום לתהליך עיצוב גינות בעונת הקיץ ולתכנן בריכת שחייה שתשמש את דיירי הבית בתקופת הקיץ. לצד הבריכה כדאי לשלב בתוכנית עיצוב גינה גם דק עם פרגולה, שיאפשרו לכם להנות מהצל או לתפוס קצת שמש. הבריכה יכולה להפוך לנקודת המפתח של הגינה כשהכל סובב מסביב, מפינת הישיבה, דרך שולחן האוכל ועד לערוגות ולעצים.

לא חייבים להזניח את הגינה בתקופת הקיץ. עיצוב גינות בעונת הקיץ מתוכנן נכון, בנייה של מערכת השקייה איכותית וחסכונית, שתילה של צמחים שאוהבים את השמש והלחות וטיפול בגינה באופן שוטף – מניקיון ועד סילוק עשביה – כל אלו הם אבני דרך שיעזרו לכם לעצב גינה קיצית שתוכלו להנות ממנה בכל עונה, לא רק בקיץ.

אנחנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בעיצוב גינות ויוכלו לסייע לכם להקים גינה שתחזיק מעמד בקיץ והרבה אחריו.

רוצים להקים את גינת חלומותיכם? – פנו אלינו, לאמנות הגינה הקסומה