עיצוב גינות בשרון

עיצוב גינות בשרון – את ההרגשה המופלאה של גינה ירוקה מעוצבת בטוב טעם עם ריח משכר של עצי פרי, פרחים וצמחים לא ניתן להסביר במילים. הגינה יכולה להיות קטנה ומרשימה, או מאידך גדולה ומושקעת עם מרחבים, אך מה שחשוב הוא הפונקציונאליות והחלוקה שלה שבאים לידי ביטוי באווירה הכללית המתקבלת. עיצוב גינות בשרון הוא מזמן אינם נחלתם של אנשים עמידים בלבד, אלא כל אחד יכול להרשות לעצמו לעצב גינה חלומית על פי תקציב אישי משלו. מעצב גינות מקצועי יוכל לקחת תקציב ולחלקו בצורה נכונה כדי להגיע לסטנדרט גבוהה במיוחד.

ים תיכונית 1 2 - עיצוב גינות בשרון

תפקידו של מעצב גינות

שניה 2 1 - עיצוב גינות בשרון

עיצוב גינות בשרון

על כתפיו של מעצב גינות מוטלת אחריות רבה, מצד אחד עליו להיצמד לתקציב מסוים אותו מגדירים מאשר כדי שלא ללכת לאיבוד, ומצד שני עליו להיות קשוב לרצון לקוחותיו וצרכיהם. לדוגמה, אם מדובר במשפחה עם ילדים, עליו לעצב גינה המתאימה לילדים בגילים מסוימים, אם מדובר במשפחה החובבת אירוח חברים ובני משפחה בגינה, שאז יש צורך בפינת ישיבה גדולה ומפנקת וכמובן גם רצפת דק פונקציונאלית המתאימה לחלל. מצד אחר, ישנם אנשים שאוהבים לטפח את הגינה ורואים את עניין השתילה והגיזום ממש כמו תחביב מהנה לשעות הפנאי, וישנם כאלה המעוניינים בגינה "אוטומטית" עם מינימום תחזוקה. אם כך, מלאכת התכנון היא זאת שתקבע בסופו של דבר את מראה הגינה והנוחות של בעלי הבית.

מגוון אופציות ואקססוריז, נותר לכם רק לבחור

הטכנולוגיה והנדסת הצמחים עושים את שלהם ומתקדמים בצעדי ענק, ולנו נותר רק ליהנות מהם וכמה שיותר. האופציות באבזור הגינה ושילוב אקססוריז, הם לגמרי רב גוניים, ולכן עיצוב גינות בשרון הוא משימה השייכת למומחים בלבד.
מעצב גינות יוכל לשבת יחד עמכם בתחילת התכנון ולהציע מספר רב של אופציות, החל משילוב בריכות נוי, בריכות שחייה, ג'קוזי מפואר, דק, פינות ישיבה, צמחיה ירוקה, גינת תבלינים, פסלים, פרגולות ופתרונות הצללה מודרניים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. בשל כמות האקססוריז והאפשרויות הרבות, מומלץ להגיע לתהליך עם ראש פתוח ופשוט לזרום עם התהליך. דעו כי ממתינה לכם חוויה מהנה במיוחד, כזאת שבסופה תוכלו להכניס את הטבע לביתכם וליהנות ממנו בכל יום מחדש.

1 1 - עיצוב גינות בשרון

עיצוב גינות בשרון

רוצים לתכנן את גינת החלומות שלכם ? – פנו אלינו, לאמנות הגינה הקסומה.

ערן – 0545228882