אם אתם חוגגים את סיום הבנייה של וילה חדשה או סיימתם לחדש את הבית הקיים והפכתם אותו ליוקרתי יותר, הגיע הזמן להפנות את המבט אל הגינה מסביב לבית. עיצוב גינות יוקרה הוא תהליך שאורך לא מעט זמן. זהו תהליך שכולל התייחסות לסגנון, שימושיות, עיצוב גינה עדכני והבעה אישית.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים פרויקט של עיצוב גינת יוקרה? אלו הם שלבי העבודה שבדרך.

עבודה מול אנשי מקצוע:

אולי השלב הראשון בכל תהליך עיצוב גינת יוקרה הוא חיפוש צוות מנצח שיוכל לעזור בתכנון ובהקמת הגינה. חשוב לעבוד מול מעצב גינות שיכול להציג תיק עבודות שאתם מתחברים אליו. העבודות הקודמות, הפרויקטים הבולטים לעין, ההתייחסות לפרטים – כל אלו משקפים את הקו של המעצב.

חשוב לוודא שאתם בוחרים אנשי מקצוע עם ניסיון בהקמת הגינה או שעובדים מול אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים. בנוסף, כדאי לערוך שיחה ראשונית לתיאום ציפיות והתרשמות ראשונה.

גינה - עיצוב גינות יוקרה – מה חשוב לדעת לפני?

תכנון גינה

השפעות וכיווני עיצוב:

עיצוב גינה יוקרתית בכל סגנון צריך להתחיל בחיפוש אחר השראות והשפעות. שפע של סגנונות באים לידי ביטוי בתהליך עיצוב גינות – מעיצוב מודרני ומינימליסטי ועד לעיצוב גינה אנגלית או יפנית, הכל יכול לבוא לידי ביטוי דרך חומרים, פריטים וצבעים וליצור מראה יוקרתי ואלגנטי. כדאי להתחיל את התהליך תוך הכרות עם הסגנונות השונים ובחירת סגנון שבו אתם רוצים להתמקד.

גינות יוקרה - עיצוב גינות יוקרה – מה חשוב לדעת לפני?

הגדרת זמן עיצוב הגינה וההקמה:

אחד הדברים החשובים לאחר שמצאתם את איש המקצוע המתאים ובחרתם כיוונים לתוכנית העיצוב שלכם היא להגדיר את משך הפרויקט. מתי יסתיים שלב התכנון, מתי תתחיל העבודה, מתי יגיעו חומרי הגלם, מתי מסיימים את תשתית הגינה ומתחילים לשתול או לבנות את האלמנטים השונים בגינה. ניסוח תוכנית עבודה מוגדרת היטב תוביל לעבודה חלקה ומוצלחת.

גינת יוקרה - עיצוב גינות יוקרה – מה חשוב לדעת לפני?

בחירת החומרים:

ישנם חומרי בנייה ספציפים שיוצרים מראה יוקרתי. משיש ועד רצפת דק, ממזרקות או בריכות ועד למערכות ריהוט בהתאמה אישית. תהליך של עיצוב גינה יוקרתית חייב לכלול חיפוש אחר חומרים איכותיים ועבודה עם ספקים אמינים ומקצועיים.

צמחיה תוכנית מתקדמת - עיצוב גינות יוקרה – מה חשוב לדעת לפני?

רוצים להקים את גינת החלומות שלכם ?- פנו אלינו, לאמנות הגינה הקסומה .