הבנייה המואצת בכל רחבי הארץ הופכת את הנוף לפחות ופחות ירוק. עיצוב גינה פרטית מתנהל לא פעם בחלל קטן ומצומצם, שבו אנחנו מנסים להכניס כמה שיותר גוונים ירוקים, שיביעו את החיבור לטבע ויכניסו ריאה ירוקה קטנה אל תוך העיר או היישוב.

קירות ירוקים הבנויים מצמחים טבעיים ומבוססים על שתילה טבעית אנכית מספקים לנו עוד מימד בגינה ועוזרים לנו להחזיר את הטבע לתוך השטחים העירוניים בלי להתפשר על שטח ומקום.

מהם בעצם קירות ירוקים?

גרין וול מעודכנת 16 - קירות ירוקים טבעיים

קירות ירוקים טבעיים

קירות ירוקים מתאימים לגינות גדולות ומספקים עוד מימד בתהליך עיצוב גינה קטנה. הבסיס הוא פשוט – אנחנו יוצרים מבנה אנכי שבתוכו אנחנו שותלים, כמו כל תהליך שתילה אחר, צמחים שונים בצפיפות כך שנוצר למעשה קיר שבנוי מצמחייה.

כל מעצב גינות יכול לשנות את העיצוב ולהתאים אותו לאזור שבו הוא נמצא, לפי הצמחים המתאימים לאקלים של אותו אזור. הוא יכול לפתח קירות ירוקים בגדלים ובצורות שונות, להדגיש צורות מסוימות באמצעות שינוי בגווני הצמח ולעצב כרצונו את הקיר.

קירות ירוקים – ולא רק מחוץ לבית

קירות ירוקים לא משמשים רק לתכנון או עיצוב גינה חיצונית, אלא גם להקמת קירות בתוך מבנים. במשרדים, בחנויות ובבתים פרטיים בעולם וכיום גם בארץ, ניתן לראות קירות ירוקים שצומחים בתוך המבנה.

זוהי עוד דרך להכניס גיוון, ייחודיות ובעיקר את הטבע אל תוך מבנים מעוצבים ולהפוך אותם לבעלי ערך סביבתי וחיבור עם מה שקורה מסביב. חברות גדולות בכל רחבי העולם, מאינטל ועד לגוגל הקימו בתוך בנייני המשרדים שלהן קירות ירוקים שעליהם צומחים פרחים, שרכים, שיחים מטפסים וצמחים אחרים.

מעצבי הפנים שתכננו את המבנים האלו ידעו עד כמה אנחנו שמים דגש כיום על החיבור בין עיצוב מבנים ובין שמירה על הטבע והסביבה. קירות ירוקים סיפקו מענה מקורי, מעוצב ואסתטי מאד. זווית שונה לחלוטין על עיצוב בתים וגינות בכל רחבי העולם.

אנחנו,אמנות הגינה הקסומה משתמשים בטכנולוגיה,בתשתית ובקונסטרוציה המתקדמת ביותר אשר עליה בונים את הקירות ומשבצים בהם את הצמחייה המתאימה

רוצים גינה כזו? פנו אלינו,אמנות הגינה הקסומה ותוכלו לקבל מידע והצעת מחיר

כל הזכויות התמונות במאמר זה שמורות לחברת Green Wall