עיצוב גינות יוקרה,אם כבר עיצוב מהודק, תכנון אלגנטי, שימוש בחומרים יוקרתיים וגינה שמשדרת פינוק, אז כדאי שיהיו בה בריכת שחייה, מערכות ספא או ג'קוזי שיהוו את הדובדבן שבקצפת. בעולם של עיצוב גינות יוקרה, אנחנו חושבים על איכות החיים שתהיה לדיירי הבית ורוצים לנצל את שטח הגינה לפינוק נוסף.

בארץ חמה כמו ישראל, הקמת גינה עם מערכות ספא או ג'קוזי נעים היא דבר טבעי לגמרי. שעות השמש הרבות, החורף החמים יחסית והעונה הגשומה הקצרה יחסית, מאפשרים לנו להנות משעות של הנאה בתוך המים ולצדם.

גינות יוקרה - שילוב מערכות ספא וג'קוזי - עיצוב גינות יוקרה

שילוב מערכות ספא

אז מה חשוב לדעת לפני תכנון גינה עם מערכות ספא או ג'קוזי?

בין האיכות לבטיחות:

הקמת גינה שיש בה בריכת שחייה , מערכת ספא ג'קוזי, מחייבת אותנו לשמור על שני עקרונות. האחד – בטיחות בכל שלבי ההקמה. השני – שמירה על איכות. איכות באה לידי ביטוי בחומרי הגלם שאנחנו בוחרים לאזור הספא, בדיוק בפרטים ובתכנון חכם, שמאפשר ליהנות ממערכת הספא ולתחזק אותה בקלות.

עיצוב גינות יוקרה,שימוש בחומרים מעניינים:

במהלך תכנון הגינה אנחנו נותנים דגש על בחירת החומרים, כדי שהגינה תשדר את הסגנון והסטייל שאנחנו רוצים – יוקרה, אלגנטיות, הדר ותחושה מפנקת. בחירת החומרים חשובה מאד, מרצפות הדק מסביב למערכת הספא דרך החיפוי הפנימי שלה, מצורת הג'קוזי ועיצובו ועד לערוגות הפרחים שיקיפו אותו, כל אלו מעסיקים אותנו בתוך מעצבי גינה.

ספא בהקמת גינות יוקרה - שילוב מערכות ספא וג'קוזי - עיצוב גינות יוקרה

הקמת גינות יוקרה

מגוון אפשרויות עיצוב:

מערכות ספא או ג'קוזי לא מגיעים בצורה אחידה. היום הם הופכים לחלק דקורטיבי לגמרי מהגינה. אנחנו יכולים לתכנן ספא שצופה אל נוף מיוחד, למקם אותה בקו ישיר עם קו האדמה או להציב אותה במקום גבוה יותר. ישנן מערכות עגולות, מרובעות, עם פינות מעניינות ובמגוון צורות נוספות.

שילוב של מערכת ספא או ג'קוזי בגינות היוקרה יוצר שידוך מושלם בין תחכום, אלגנטיות ותחושה מפנקת ובין איכות חיים ושימוש נכון בשטח החיצוני מסביב לבית.

אמנות הגינה הקסומה משתפת פעולה עם "הוטספרינג"  ועם "סופט-טאב" ומשלבים את הג'קוזים האיכותיים ביותר בשוק, המתאימים לטווח רחב של מחירים- עבור לקוחותינו.

אנחנו ב"אמנות הגינה" מזמינים אתכם להנות מתכנון ומהקמת גינות יוקרה אמנותיות ומפנקות במיוחד.

לתאום פגישה אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר: ערן 054-5228882