תכנון גינות פרטיות עם בריכה

תכנון גינות פרטיות עם בריכה היא בהחלט משימה מורכבת הדורשת תכנון מקדים שנעשה על ידי אדריכל נוף או מעצב גינות, ולכן חשוב מאוד לקחת נשימה ארוכה ולהתכונן נפשית לתהליך. איך ספק שבתום התכנון והביצוע תוכלו ליהנות מגינה יפהפייה ולהתרענן יום יום בבריכה.
מתכננים להקים גינה פרטית עם בריכה? אין ספק שההתרגשות בשיאה, אתם וודאי צוללים לאתרים שונים ברשת כדי לקבל השראות, וודאי כבר סיפרתם לכל החברים והכנתם את בגדי הים כדי להתרענן בבריכה.

גינות פרטיות עם הדמיה - תכנון גינות פרטיות עם בריכה

תכנון גינות פרטיות עם בריכה – הדמיה

קצת על תהליך תכנון גינה עם בריכה

לא משנה אם ברצונכם לתכנן גינה עם בריכה פרטית או לתכנן גינה רגילה, עליכן לדעת שהצלחת הפרויקט טמונה בתכנון שתבצעו עוד טרם הביצוע. פעמים רבות אנשים הנמצאים בתהליך עיצוב גינה מוותרים על שלב התכנון, וקופצים ישר לביצוע, אם זה כדי לקצר זמנים, להוזיל עלויות או מטעמים שונים, ואז מגלים פערים גדולים בן הרצוי למצוי. ייתכן גם שיהיו קשיים שונים בדרך, וזאת בשל תכנון לקוי של התשתיות, או בשל אי תכנון של כיווני האוויר ופרמטרים נוספים שרלוונטיים לתהליך. מיותר לציין שאי תכנון מקדים לגינה יכול להאריך את זמן העבודה, כמו גם ליצור בעיות שונות שיכולות לעלות לכם לא מעט כסף.

גינות פרטיות עם בריכה 2 - תכנון גינות פרטיות עם בריכה

תכנון גינות פרטיות עם בריכה – הדמיה

אז כיצד מתכננים גינות פרטיות עם בריכה?

תכנון מקדים נעשה עם מעצב גינות או אדריכל נוף שתפקידם בראש ובראשונה להיפגש עם הלקוח, לשמוע את רצונותיו ודרישותיו, לבחון היטב את השטח וכיווני האוויר, ולתרגם הכל לידי עיצוב בפועל. על מנת להגיע לרמת דיוק גבוהה, בעלי מקצוע נעזרים בתוכנות עיצוב תלת מימדיות המאפשרות ליצור פרוגרמה מדויקת של הגינה, בצורה מוחשית – הכי קרובה למציאות. בתהליך התכנון תוכלו לבצע שינויים שונים, לבחון חומרים מסוימים, אלמנטים, צמחייה שונה, מיקום לבכירה, צורות שונות של בריכה ועוד מגוון רב של עיצובים ותוספות שיעניקו לכם את המראה שכל כל חלמתם עליו.

3 סיבות לתכנון הגינה על ידי בעל מקצוע

  1. הגעה לתוצאות מדויקות – תכנון מקדים יאפשר לכם לראות את התמונה המלאה, כלומר את הבעיות השונות הקיימות בשטח, לפתור משברים ולהגיע לתוצאות מדויקות, משום שהביצוע בשטח נעשה על פי התכנון המקדים בפיקוח של בעל המקצוע שתכנן יחד איתכם את הגינה והבריכה. נציין כי ישנם כמה בעלי מקצוע המעורבים בפרויקט שכזה, ולכן המידע לכולם יהיה אחיד.
  2. תיאום ציפיות מלא – התכנון המקדים יאפשר לכם לתאם ציפיות מול בעלי המקצוע, משום שהם ידעו בדיוק מה לעשות ואילו חומרים ואלמנטים לשלב בגינה.
  3. חיסכון בעלויות וזמן – תכנון מקדים של גינה עם בריכה יחסוך לכם טעויות רבות שבאופן אוטומטי מאריכות את זמן הביצוע וגורמים לבזבוז חומרים ומשאבים. לדוגמה, אם בניתם ריצוף לא נכון, יהיה על בעלי המקצוע לפרקו ולבנות חדש במקומו.
תכנון גינות פרטיות עם בריכה - תכנון גינות פרטיות עם בריכה

תכנון גינות פרטיות עם בריכה – שרטוט

צרו קשר לפרטים נוספים:

טל: 054-5228882|eran@omanuthagina.co.il