איך בוחרים ריהוט לעיצוב הגינה

לצד הצמחים, החיפוים, הריצוף ושאר הדברים שמרכיבים עיצוב גינה איכותי ומושלם, ריהוט הוא תוספת חשובה לכל גינה. הצבת ריהוט בתוך הגינה מאפשרת לנו להנות משעות נפלאות של זמן איכות עם האהובים לנו באוויר הצח, לארח, לקיים אירועים משפחתיים ולהנות מהגינה שעיצבנו במו ידינו או בעזרתו של הגנן המקצועי שלצדנו.

כיסא בגינה 1

כדי שהריהוט שאתם בוחרים יחזיק מעמד ויתן לכם את מלוא התמורה, קבלו כמה טיפים לבחירת ריהוט לגינה שלכם:

התאימו את גודל הריהוט לשטח הגינה:

כמו תוכנית לבית גם עיצוב גינות מתייחס לגודל, לשטח ולהיקף של הגינה. חשוב להתייחס לשטח הגינה כשבוחרים סט ריהוט או פריטים בודדים. בגינות קטנות כדאי לוותר על מערכות הגינה הגדולות וליצור פינה קטנה או לבנות ריהוט סביב העצים. בגינות גדולות תוכלו להציב סטים גדולים שכוללים ספות, שולחן אוכל וכסאות או לחלק את הגינה לאיזורים שבהם יוצבו פריטי ריהוט שונים.

כיסא בגינה 2

ביחרו ריהוט לעיצוב הגינה איכותי:

רבים מאיתנו עושים את הטעות ומניחים בגינה רהיטים ישנים שהוצאנו מהבית. מרבית הרהיטים האלו לא מתאימים לעיצוב הגינה בגלל שאינם עמידים בפני לחות, רוחות, גשם ושאר פגעי מזג אוויר.

כדאי לבחור לגינה רהיטים שהותאמו לתנאי מזג אוויר משתנים ויחזיקו מעמד לאורך זמן מחוץ לבית. היום אפשר למצוא ריהוט מעוצב מראטן, במבוק, פלסטיק ומתכת שהוא עמיד לתנאי מזג האוויר בארץ. אם אתם רוצים עיצוב גינה כפרי יותר, תוכלו לבחור ברהיטי עץ שעברו תהליך מיוחד שמאפשר להציב אותם מחוץ לבית.

כיסא בגינה 4

התייעצו עם מעצב גינות:

בין אם אתם עובדים עם גנן מקצועי או הולכים לסיור בין חנויות ריהוט לגינה, כדאי להתייעץ עם בעלי המקצוע שאתם פוגשים ולקבל מהם ייעוץ לגבי סוג הרהיטים שיתאים לגינה שלכם. בעל מקצוע יוכל ללוות אתכם ולתת לכם טיפים מקצועיים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

ריהוט איכותי הוא תוספת נפלאה לכל עיצוב גינה יפיפה ואישי. בחירה בריהוט איכותי ועמיד תבטיח שתשמרו על מראה הגינה המעוצבת במשך זמן רב ככל האפשר.