עונת המעבר היא תמיד הזדמנות לחדש את הגינה. זוהי גם עונה שמגיעה אחרי תקופת הקיץ, שאותה רבים מאיתנו מנצלים למעבר לבית חדש. זהו בדיוק הזמן להתחיל להשקיע בגינה. תהליך עיצוב גינה לעולם לא זהה לתהליך דומה בגינה אחרת. לכל גינה יש את האופי שלה שמתעצב לפי ההעדפות של בעלי הבית. עבור מעצבי הגינות, הדרך ליצוק אופי לגינה הוא לשלב בה אלמנטים מיוחדים.

אז אילו אלמנטים ניתן לשלב בתוכנית עיצוב גינה בבית?

בגינה 3 - אלמנטים מיוחדים בגינה

 מזרקות וגופי מים:

מים מכניסים לגינה אלמנט של רוגע, שקט ושלווה וזוהי בדיוק המטרה שלנו בעיצובים רבים. אנחנו רוצים ליצור מקום שבו בעל הבית יכול להירגע אחרי יום עבודה, לנוח בסוף השבוע ולהנות מכמה רגעים או שעות של שלווה אמיתית.

קירות ירוקים:

בשנים האחרונות הפכו הקירות הירוקים לטרנד חם, כל כך חם עד שבחלק מהבתים מכניסים אותם ממש לתוך הבית. הקיר הירוק הוא קיר צמחייה שיוצר מראה עוצר נשימה בגינה, מיוחד ואלגנטי מאד. אפשר לשלב עליו מגוון רחב של צמחים בגוונים ובטקסטורות שונות.

במבוק וצמחייה טרופית:

מרבית הישראלים מכירים את הבמבוקים היבשים, אלו שמשמשים להקמת גדרות, לריהוט גינה ועוד. למעשה אפשר ליצור באמצעות צמחי במבוק חיים אלמנטים מיוחדים ואינדיבידואלים. הבמבוקים צומחים לגובה ויש להם עלים מרשימים במיוחד, הם יוצרים מראה טרופי, משמח וירוק בכל גינה.

בגינה 2 - אלמנטים מיוחדים בגינה

מטבחים חיצוניים:

כשאנחנו מעצבים גינה עבור אנשים שאוהבים לארח, אנחנו תמיד כוללים בה מטבח חיצוני. למרות שלא מדובר בצמחייה או בריהוט שמשתלב בתוכנית עיצוב גינה קלאסית, מדובר ללא ספק באלמנט שכדאי להשקיע בו מחשבה ולהפוך אותו לאסתטי ומעוצב. אפשר לעצב מטבחים מאבן, משיש ומחומרי גלם עמידים אחרים שמשתלבים בגינה ומתכתבים עם הסגנון שלה.

ישנם אלמנטים רבים שאפשר לשלב בכל גינה על מנת שתהיה קצת יותר מיוחדת או אינדיבידואלית. באמצעות מעצב גינות מקצועי, תוכלו למצוא את האלמנטים שמשקפים את האופי והאישיות שלכם וליצור לעצמכם פינה ירוקה ומופלאה.

מתלבטים עדיין לגבי הקמת גינ החלומות שלכם? – פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.

ערן –054-5228882