בריכת שחיה לגינה פרטית

אם החלטתם לקחת צעד ולהקים בריכת שחיה לגינה דעו כי ממתינה לכם חוויה מהנה.
מזג האוויר החמים בארצנו ובמיוחד בחודשי יולי אוגוסט, מאלץ אותנו מפעם לפעם לצלול לבריכה קרירה ולקרר את גופינו, או ליהנות עם חברים וילדים בסופי שבוע בבריכה בגינה הפרטית שלכם.
אולם, תהליך ההקמה מלווה בדילמות רבות, כאשר אחת הדילמות הנפוצות הן – הקמת בריכת אינטקס או בריכה מתועשת/בטון. אז בואו נראה את ההבדלים בין שני סוגי הבריכות, כך תוכלו לבחור את הבריכה המתאימה לצרכים שלכם וגם לתקציב האישי שהקצבתם לטובת התענוג.

היתרונות והחסרונות של בריכה מתועשת / בטון

נתחיל ביתרונות, בכל זאת בריכה מתועשת/בטון היא פינוק אמיתי וחלום של כל מי שיש ברשותו את המקום והתקציב להקמתה ולהחזקתה, הרי היא בריכה בעלת מגוון יתרונות: מדובר בבריכה קבועה בעלת אורך חיים של עשרות שנים, ניתן לבנות אותה כחלק מקו הקרקע על ידי תעלת גלישה, אפשרות הוספת שלל אלמנטים דקורטיביים שיעשירו את חלל הבריכה, אפשרויות גימור גמישות במיוחד
( "שחיה נגד הזרם" , מערכות תאורה ומוסיקה מובנות , חימום , ועוד)  – ובכלל המראה הכללי של בריכת בטון הוא מרשים במיוחד.

חסרונות: העלות של הבריכה יקרה במיוחד, נדרשים תחזוקה וניקיון שוטפים של הבריכה, נדרשת מומחיות רבה בבניית הבריכה, רכישת ציוד יקר, נדרש קירוי של הבריכה בימי החורף וכו'.

סיום פרויקט הקמת בריכת שחיה
הדמיית עיצוב גינה עם בריכה בהרצליה
הדמיית עיצוב גינה עם בריכה בהרצליה

בריכות אינטקס- יתרונות וחסרונות

בריכות אינטקס בנויות הן זולות באופן משמעותי מבריכות בטון, כיוון שהעבודה בהן מהירה וקלה יחסית. את הבריכות ניתן למצוא במגוון גדלים, הן מתאימות לכל חלל ואפילו לגינות קטנות יחסית, מה שהופך אותן לפופולריות. ההקמה של בריכות אינטקס היא מהירה יותר ולוקחת זמן קצר מאד יחסית הקמת בריכת בטון , כך שתוך זמן קצר תוכלו להתחדש בבריכה מרהיבה.

בריכת אינטקס ניתן גם להטמין בקרקע  ולשוות לה מראה יוקרתי יותר,  תהליך הדורש חפירה בקרקע, יציקת משטח בטון מפולס עליו עומדת הבריכה וחדר המכונות, הקמת חומת בלוקים סביב הבריכה וחיפוי של סביבתה בדק – והבריכה תראה מרשימה מאד- ועדיין כל זאת בעלות נמוכה יחסית להקמת בריכת בטון.

חסרונות: אינה ניתנת לציפוי בפסיפס עם אלמנטים עיצוביים, לא ניתן להוסיף מדרגות מובנות, לא ניתן להוסיף "שחיה נגד הזרם" ומערכות תאורה ושמע מתוחכמות .

אם כך, נראה כי ריכזנו את היתרונות וחסרונות של שני הסוגים, כך שנותר לכם לבצע את ההשוואה ולבחור את הטוב ביותר. כמוכן, חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע המומחה לבניית בריכות שיסייע לכם לבחור את הבריכה המתאימה לאופי וחלל הגינה.

אמנות הגינה הקסומה מתמחה בהקמת כל סוגי הבריכות בשיתוף פעולה עם היבואנים והיצרנים המובילים במשק – נשמח להיפגש ולהמליץ לכם את הבריכה המתאימה לכם.

צרו קשר לקבלת ייעוץ: