הקמת בתים מעץ

בתי עץ היו בעבר "לא" חמור וגדול עבור רבים מהישראלים.
המיתוסים שגרמו ל"לא" הצורב הזה נעו בין החשש ממזיקים שיאכלו את העץ ויהרסו את הבית, מרטיבות ומעובד ומבעיות רבות נוספות. בתי עץ שנבנים כבר עשרות שנים בקנדה, ארצות הברית ומדינות אירופה הרטובות,
מוכיחים שאפשר בהחלט להקים מבני עץ ולהנות מהם לאורך שנים.
היום הקמת בתים מעץ משמשת בישראל גם למגורים אך גם לפרויקטים של עיצוב גינות,
כשהם מהווים מקום לאחסון כלי גינה, להקמת משרד או סטודיו בגינה או ביתן אירוח.

הקמת בתים מעץ

הקמת בתים מעץ

אנחנו כאן כדי לשבור לכם את המיתוסים לגבי שילוב עץ ובתי עץ בתהליך עיצוב גינות הבית:

הקמת בתים מעץ

הקמת בתים מעץ

אין רטיבות ועובש:

בתי העץ כיום נהנים תוך שימוש בתהליכי אימפרגנציה, תהליך זה אותו עוברים העצים מגן עליהם מפני מזיקים ושומר עליהם מפני עובש, רטיבות ובעיות נוספות. התוצאה היא מבנה עמיד וחזק, שאפשר לסמוך על חוזקו לאורך שנים.

בידוד מצוין:

הקמת בתים מעץ כיום היא תהליך ששם דגש על בידוד. בארץ שבה מזג האוויר נע בין קור וגשם בחורף לחום ולחות בקיץ, אנחנו חייבים לדאוג לבידוד שיאפשר שמירה על האנרגיה וחסכון בה. כיום בתי עץ מבודדים בצורה האיכותית ביותר ולכן מאפשרים חסכון באנרגיה.

הקמת בתים מעץ

הקמת בתים מעץ

תחזוקה שוטפת פחותה:

אחד המיתוסים הגדולים לגבי מבני עץ, גם כאשר משלבים אותם בתהליך עיצוב גינות, הוא שיש לתחזק אותם – אפילו כאשר מדובר במחסן קטן או במבנה לאירוח, שלא לדבר על מבני מגורים. הקמת בתים מעץ כוללת תהליכים שמצמצמים את התחזוקה השוטפת ובסופו של דבר כל מה שצריך לעשות הוא לצבוע את העץ אחת לכמה שנים.

הקמת בתים מעץ למגורים, לשימוש בגינה או לכל שימוש אחר היא פתרון יעיל, קל ועמיד לאורך זמן עבור כל מי שרוצה להנות מהמראה הכפרי, מגמישות בעיצוב ומחומר הגלם האיכותי הזה שיוצר בית מעוצב שאי אפשר לעמוד בפניו.

רוצים לתכנן ולבנות את בית חלומותיכם ? – פנו אלינו , ערן 054-5228882

הקמת בתים מעץ

הקמת בתים מעץ