וילות ובתים רבים מתוכננים כך שהגינה היא למעשה חלק מהבית. היציאות מן החדרים מובילות היישר אל הפטיו, שהוא המקום שבו נושמים אוויר צח, נהנים מירוק בעיניים ומטפחים גינה לתפארת. הקמת גינה בפטיו פותחת לנו עולם של רעיונות יצירתיים, שהכלל המנחה המקשר ביניהם הוא החיבור בין הפנים לחוץ.

בפטיו עם עץ זית - הקמת גינה בפטיו

גינה בפטיו עם עץ זית

תכנון שמחבר בין הסגנון העיצובי בבית ובין הגינה

פרויקט של הקמת גינה בפטיו מחייב אותנו לשמור על קשר ישיר עם מי שאחראי על תכנון הבית. כשמדובר בגינה חדשה, אנחנו יכולים ליצור חיבור בין התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים של הבית ובין הגינה. אנחנו צריכים ליצור עיצוב שמחבר בין הסגנון ששולט בתוך הבית ובין מה שעומד לקרות בתוך הגינה.

כך למשל אם הבית מעוצב בסגנון מינימליסטי וחלונותיו משקיפים אל הגינה, חשוב שגם הגינה תהיה בעלת קווים נקיים, מראה עכשווי ומאופק, בדיוק מה שהעיצוב המינימליסטי מסמל.

פטיו 2 - הקמת גינה בפטיו

הקמת גינה בפטיו

הקמת גינה נוחה לתפעול – ששומרת על ניקיון

מכיוון שלרוב פטיו הוא אזור מרוצף, שהוא חלק מהבית על אף שהוא תחת כיפת השמיים, אנחנו ממליצים על הקמת גינה מסודרת ככל האפשר. הדגש הוא על נוחות ועל מניעת לכלוך מיותר. הריצוף צריך להיות נוח לניקוי, האדניות והערוגות צריכות להיות מסודרות ומעוצבות כדי שהמראה המעוצב יישמר.

הקמת גינה בפטיו

בפטיו 4 - הקמת גינה בפטיו

הקמת גינה בפטיו

 הקמת גינה ושימוש בחומרים איכותיים ויוקרתיים

הפטיו הוא בעצם חלק מהבית ולכן הקמת גינה בחלל כזה דורשת בחירה של חומרים שהיא מוקפדת יותר, מקצועית יותר ואיכותית יותר. מהריצוף ועד לעיטור הקירות, מהבסיס לאדניות ועד לריהוט ולאלמנטים שבחלל, חשוב לבחור בחומרים שיחזיקו מעמד וייראו טוב בכל מצב. אנחנו ממליצים לבחור בחומרים כמו פלדה, מתכות, עץ וריצוף טבעי ואיכותי.

עיצוב גינה באזור כמו פטיו הוא תהליך רווי אתגרים, אבל באמצעות ידע מקצועי, תכנון נכון ושימוש בחומרים יוקרתיים ואיכותיים אפשר להפוך את הגינה הזו לחלק מהבית. חלק שתוכלו להתגאות בו.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם ?- פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.

ערן – 054-5228882