חידושים בעיצוב גינות – כמו באופנה, בעיצוב פנים, בתכנון אדריכלי ושאר תחומים נוספים, גם בעיצוב גינות יש לא מעט טרנדים וחידושים הכובשים את עולם עיצוב הגינות, וחידושים וטכנולוגיות מגוונים נכנסים בסערה ולא מתכוונים להיעלם בקרוב. כשמדברים על חידושים  בעיצוב גינות בעידן המודרני, נראה כי יש לא מעט אופציות לשילוב בגינה, חלקן יהיו קשורים לטכנולוגיה מתקדמת כגון מערכות השקיה חכמות ומקדמות, חלקם יהיו קשורים לבריכות נוי, לעצים מיוחדים, חיפויים חדשניים ובכלל לכל מה שמכילה הגינה.

שער - חידושים בעיצוב גינות

חידושים בעיצוב גינות

אז בואו נראה מהם החידושים והטרנדים בתחום עיצוב הגינות

עיצוב מינימליסטי עם אמרה מיוחדת

העיצובים המינימליסטים כבשו את עולם עיצוב הפנים והחוץ, כפי שאמר פעם מישהו חכם Less is more. אם בעבר היינו רואים גינות עמוסות בכל טוב, כיום בעיצובים המודרניים אנו רואים כמה שיותר פשטות, כזאת שמספרת סיפור מעניין בחלל ולוקחות את העיצוב למקום אחר. המינימליסטיות מאפשרת יותר מרחב, יותר שימוש באלמנטים טכנולוגים שאינם בולטים לעין כגון מערכות השקיה חכמות וקטנות המוסתרות אי שם. ובקיצור, הכל נראה יותר נקי, אבל עם אופי מיוחד שמותיר את הצופה עם פה פעור.

3 - חידושים בעיצוב גינות

חידושים בעיצוב

צמחים רב עונתיים ובשפע

צמחים ופרחים הם חלק בלתי נפרד מהנוף בגינה, אך ישנם צמחים עונתיים המתאימים לעונה מסוימת, וכאשר היא חולפת הפרחים נובלים. כיום, ישנם כמות גולה יותר של צמחים רב עונתיים, כאלה שפורחים בכל ימות השנה, וזאת תודות להנדסת הצמחים אשר מאפשרים לנו ליהנות מצמחים הפורחים ומצמיחים ריחות משכרים בכל עונות השנה.

2 - חידושים בעיצוב גינות

עיצוב גינות

אקססוריז בעיצוב אישי

הטרנד החדשני בעיצוב גינות הוא עיצובים ואקססוריז בהזמנה אישית שיכולים להיות בריכות נוי בשלל גדלים, רצפות דק מיוחדות מפירוקים ואפילו ריהוט גן בהזמנה אישית על פי סוג העץ הרצוי, הגודל, הצבעים והריפודים הרצויים. זאת ניתן להזמין על פי עיצוב אישי על ידי נגרים המעצבים את פרטים אלה בגימור מושלם.

4 - חידושים בעיצוב גינות

טכנולוגיות מתוחכמות לחידושים בעיצוב גינות

השקיה חכמה היא ללא ספק הטרנד הבולט, ניתן להתקין מערכות השקיה חדשניות שאינן זקוקות ליד אדם, וכמובן כאלה שחוסכות במים. כמו כן, ניתן למצוא תאורה סולארית חסכונית באנרגיה המפיצה אור מיוחד במגוון רב של צבעים וכך ליהנות מפלאי הטכנולוגיה.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם? פנו אלינו

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il