טיפים-עיצוב גינה עם בריכת שחייה

לא מעט אנשים שהמרחב והשטח מאפשרים להם מחליטים לנצל חלק מהגינה שלהם להקמת בריכת שחייה קבועה.זוהי תוספת נהדרת לכל חצר, שמאפשרת להנות מתנאי מזג האוויר שטופי השמש בקיץ וגם בעונות אחרות ומטבילה בבריכה מתי שרק מתחשק. בריכת שחייה מוסיפה לגינה גם אלמנטים אסתטיים ופותחת את הדלת לאינספור רעיונות עיצוביים, מיצירת ריצוף דק ועד להצבת פינת שיזוף מעוצבת באיזור הבריכה.

אם החלטתם לשלב בעיצוב הגינה שלכם גם התקנת בריכת שחייה חדשה, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

כדאי להיעזר בליווי של חברת תכנון ועיצוב גינות מקצועית: עיצוב גינה והתקנת בריכת שחייה הם שני דברים מורכבים שדורשים לא מעט הכנות של השטח, תכנון תשתיות , מערכות מים ותאורה, ידע בבחירת בריכות שחייה והבנה של הצרכים מסביב, כך שיהיה אפשר לתחזק את הגינה והבריכה בצורה הטובה ביותר לאורך זמן. כדאי להתייעץ ולקבל ליווי של חברה מקצועית שמתמחה בתחום.

יש גם לקחת בחשבון שמחיר הקמת בריכה יכול לנוע מ40,000 ₪ לבריכת אינטקס מפולסת על משטח בטון ומחופה בדק – ועד 350,000 לבריכת "אינפיניטי" יצוקה , תעשייתית,  עם תאורה פנימית , משאבות זרמי מים מובנים, כיסוי פסיפס… ועוד.

גינה3 - טיפים-עיצוב גינה עם בריכת שחייה

הקצו לבריכה שטח נפרד: כדאי ליצור שני איזורים בגינה. איזור אחד שמוקדש לשטחים ירוקים, צמחייה, עצים וכדומה ואיזור נוסף, נקי מעצים, שיתאים להתקנת בריכת השחייה. השטח שמסביב לבריכה צריך להיות ישר ונקי.

השתמשו בפתרונות אבן או עץ מסביב לבריכה: אפשר למצוא כיום ריצוף אבן יוקרתי ורצפות דק מעוצבות המתאימות להתקנה מחוץ לבית. אלו אידיאליות מסביב לבריכה ושומרות על הפרדה בין הצמחייה והאדמה ובין המים. כדאי להתייעץ עם חברת הגינון ולבדוק איזה חיפוי וריצוף מתאימים מסביב לבריכה שלכם, לפי תנאי השטח, התקציב ואופי הגינה.

שלבו בעיצוב הגינה צמחייה שמתאימה לאווירת המים: דקלי נוי שמזכירים אי טרופי, במבוק שיכול ליצור גם פרטיות ותחושת גובה, שיחים ועצים מסוגים שונים – כל אלו יוצרים תחושה אינטימית ופרטית מסביב לבריכה.

צרו פינת ישיבה מעוצבת באיזור הבריכה: כדי שתוכלו לארח, לחגוג ולהנות ממסיבות על שפת הבריכה או פשוט להירגע מול המים הכחולים – כדאי לעצב פינת ישיבה בסגנון האהוב עליכם לצד הבריכה.

גינה4 - טיפים-עיצוב גינה עם בריכת שחייה

מי יכול להקים לכם את בריכת השחייה בגינת החלומות שלכם?

"אמנות הגינה הקסומה" מתמחה בהקמת כל סוגי הבריכות , והצוותים שלנו ישמחו לייעץ ולסייע לכם להקים את בריכת החלומות שלכם, בהתאם לתקציב שברשותכם.

רוצים לבנות בריכת שחיה בגינה שלכם ? – פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.

ערן , 054-5228882