עיצוב גינה פרטית עם בריכה

גינה פרטית עם בריכה

אם חשבת לרכוש בית פרטי או בית צמוד קרקע, וודאי חלפה בראשכם האפשרות של שילוב בריכה בגינה, הרי בריכה יכולה לשדרג פלאים את חווית השהיה בגינה,
ובכלל להוסיף רבות לפאן העיצובי. אז אם גם אתם רוצים להתרענן בחודשי יולי אוגוסט בבריכה, עליכם להזמין בתחילת הדרך אדריכל נוף עם התמחות של עיצוב גינה פרטית עם בריכה.
למה? משום שרק בעל מקצוע המתמחה בהקמת בריכות יוכל להסתכל על כל ההיבטים ולעצב לכם גינה חלומית העונה על הפרמטרים שלכם.

אז בואו נראה מה כל כך מיוחד בעיצוב גינה פרטית עם בריכה, ולמה חשוב לבחור בעל מקצוע המתמחה בתחום זה ולא במעצב גינות רגיל.

עיצוב גינה עם בריכה

עיצוב גינה פרטית עם בריכה

שנתחיל?

בריכה מוסיפה רבות לנראות הגינה – אין ספק שבריכה משנה את פני הגינה, במיוחד אם היא מעוצבת בטוב טעם ומוארת עם תאורה מעומעמת ומדויקת.
גם אם לא תיכנסו לבריכה בתדירות גבוהה, עדין תוכלו ליהנות מצלילי המים ומהיופי העיצובי שהיא מוסיפה לגינה.
אפשר כמובן להתאסף בשעות הלילה סביב הבריכה, ופשוט ליהנות מהצבע הכחול המרגיע.
בכל מקרה, עיצוב גינות עם בריכה חייב להיעשות תוך מחשבה מעמיקה, כדי לקבל נראות עיצובית מושלמת.

פינוק מושלם לחודשי הקיץ – לשמחתנו הרבה בורכנו במדינה בה שורר מזג אוויר ים תיכוני, ולכן השמש החמימה נמצאת כמעט בכל עונות השנה, מה שמאפשר לנו ליהנות בלי סוף מהבריכה. אם מדברים על חודשי יולי אוגוסט, שאז נעשה חם ויבש, נראה שמדובר על התרעננות נהדרת לכל בני המשפחה.

במידה ונשקול שילוב חימום בבריכה, נשים לב שזמן השימוש בבריכה מתארך בממוצע ל10.5 חודשים בשנה במקום בריכה בלי חימום שמשך השימוש בה מסתכם בפחות מחצי.

אפשרות אירוח בלתי נגמרות – אין כמו לארח בני משפחה וחברים בצהרי היום בבריכה, ואף ניתן לערוך את טקס "על האש" המסורתי בגינה וליהנות עם בני המשפחה והחברים. בבריכה תוכלו לארח את חבריהם של הילדים ולאפשר להם ליהנות עד בלי די, אך כשהילדים ישנים תוכלו לטבול בבריכה בלילה וליהנות משחיה לילית רומנטית, לבד או עם בני הזוג.

הוספת אלמנטים מיוחדים סביב הבריכה – בתהליך עיצוב גינות פרטיות עם בריכה, תוכלו לבחור מגוון רב של אלמנטים שיעטרו את בריכה ויתרמו רבות לנראות הכללית שלה, כמו למשל מסלעות ואבנים מהם זורמים מים, פסלים ומזרקות נוי שיוצגו לדג הבריכה, חיפוי טרוורטין או דק סביב הבריכה שיאזן את הגוון הכחול ועוד. מלבד זאת, תוכלו ליצור פינה ישיבה מפנקת סביב הבריכה על ידי הוספת אלמנטים מיוחדים כמו פרגולה המצלה מפני השמש, מיטת שיזוף מפנקות, ערסלים ועוד.

עיצוב גינה

עיצוב גינה פרטית עם בריכה

למה חשוב לבחור אדריכל נוף המתמחה בעיצוב גינות פרטיות עם בריכה?

התשובה היא פשוטה- הקמת בריכה דורשת תכנון מקצועי של אזורי הגינה, כמו גם הכנת פני הקרקע בצורה מקצועית, ולכן רק אדריכל נוף המתמחה בהקמת גינות עם בריכה יוכל לתכנון עבורכם גינה חלומית ולשלב בה את הבריכה בצורה הנכונה ביותר, כך שתיהנו גם מגינה מעוצבת בטוב טעם וגם מבריכה מרעננת ומהנה.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם? פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il

    עיצוב גינה פרטית עם בריכה

    עיצוב גינה פרטית עם בריכה