עיצוב גינות במרכז

מרכז הארץ מאופיינת בחיים אורבניים לחוצים, פקקים בכל אזור, עומס, מגדלי משרדים, רכבות נוהרות ומרכזי קניות שוקקי חיים. כל זאת גורם לאנשים ללחץ מסוים, כך שכל מה שהם רוצים היא פינה מרגיעה שבה הם יוכלו לשים את הראש בתום יום העבודה. בכדי לשנות אווירה מהחיים התוססים בחוץ, רבים מעוניינים ליצור גינה כפרית ונעימה שתאפשר להם את הרוגע שכל כך חסר בחייהם. עיצוב גינה במרכז יכולה להיות עבורם מקום מפלט נהדר, בה הם יוכלו לשבת בנוחות וגם לארח חברים ובני משפחה לארוחות שישי או לטקס על האש המסורתי.

ים תיכונית 1 - עיצוב גינות במרכז

גינה ים תיכונית

עיצוב גינות, כל מה שצריך לדעת

תהליך עיצוב גינות במרכז הוא לא עניין של מה בכך, הוא דורש תכנון לפרטי פרטים וכמובן סיוע של בעל מקצוע כגון מעצב גינות או אדריכל נוף. בעלי מקצוע אלה מיומנים בתחום ויוכלו לסייע רבות בתכנון הגינה ובחירת החומרים והאלמנטים המתאימים לגינה. עיצוב גינות במרכז כולל שימת לב למגוון פרמטרים עליהם נפרט ממש מייד.

בפטיו עם עץ זית - עיצוב גינות במרכז

גינה בפטיו עם עץ זית

  • נושא כיווני האוויר ומצב הקרקע – טרם עיצוב הגינות, חשוב לבחון את מצב הקרקע ואת כיווני האוויר והגעת השמש. פרמטרים אלה יאפשרו לכם לבחור בצורה נכונה את מיקום הישיבה ואת סוגי הצמחים המתאימים לסוג האדמה.
  • בחירת צמחים – ישנם סוגים שונים צמחים, חלקם עונתיים ורובם רב עונתיים. ולכן, בעל מקצוע יוכל לסייע לבחור את הצמחים המתאימים ביותר לסוג האדמה ולכיווני השמש. בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות מעצי פרי וצמחים שיפרחו כל השנה.
  • תחזוקה קלה – בתהליך עיצוב גינות במרכז, ישנה חשיבות רבה לעניין התחזוקה, שהרי מפעם לפעם יש צורך בגיזום העלים וסידור הגינה, ולכן יש לעצב מראש גינות קלות לתחזוקה כדי לאפשר לכם להתעסק כמה שפחות על הגינה. פשוט ליהנות ממנה כמה שיותר.
  • מערכת השקיה – למערכת ההשקיה יש תפקיד חשוב, הרי היא זאת שתקבע אם הגינה תהיה נוחה לתחזוקה, או שיהיה עליכם להשקות באופן יומיומי את הגינה. ישנם כאלה אנשים שעבורם הגינה היא תעסוקה, ולכן יעדיפו לטפל באופן עצמאי בטיפוח ובהשקיה, אך ישנם אנשים עסוקים, ולכן עבורם בחירת מערכת השקיה אוטומטית ומתקדמת תהיה בחירה נהדרת.

בריכת אינטקס מחופה בדק - עיצוב גינות במרכז כפר תבור - עיצוב גינות במרכז