עיצוב גינות עם בריכות נוי, מפלים ואלמנטים של מים

החלומות 4 - עיצוב גינות עם בריכות נוי

עיצוב גינות עם בריכות נוי, מפלים ואלמנטים של מים

גינה מהווה מקום מפלט נהדר עבור אנשים המעוניינים לקחת פסק זמן מהחיים העמוסים, דווקא בביתם. את הרוגע מהצמחייה סביב לא ניתן לדמות לשום דבר אחר, אך כאשר מוסיפים לרוגע המדובר בריכות נוי ומפלי מים, שהרי מדובר בגן עדן של ממש. בתהליך עיצוב גינה עולה לא פעם נושא האקססוריז בחלל, שהרי הם אלה שנותנים את הטון בגינה ומאפשרים קבלת חלל מעוצב בטוב טעם, כזה שמשתלב בסינרגיה מושלמת עם יתר האלמנטים סביב, ולכן אין מתאים יותר מבריכות נוי עם דגים וצמחיה העוטפים את הגינה ומקנים לה חושה של גינה אירופאית קלאסית.

לתכנן נכון – זהו שם המשחק

תהליך עיצוב גינות הוא לא עניין של מה בכך, הרי הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו ליהנות ממגוון אקססוריז ואפשרויות, ולכן נותר לנו רק לבחור. אך האתגר הגדול הוא בהחלת השלב התכנון, זה שימחיש לכם את העיצוב בצורה הקרובה ביותר למציאות. לשם כך, הנכם זקוקים למעצב גינות שינצח על התכניות ויאפשר לכם להכניס לחלל הגינה את הרוגע הכל כך אופייני לגינות. בכדי להמחיש את מראה הגינה, תוכלו לעשות שימוש בהדמיה תלת מימד שתאפשר לכם לראות באופן הקרוב ביותר למציאות את תכנון הגינה. על ההדמיה תוכלו להכניס את פרטי האקססוריז ובריכות הנוי ולבחור להם את המיקום האידיאלי.

של רן דקל - עיצוב גינות עם בריכות נוי

עיצוב גינות עם בריכות נוי, מפלים ואלמנטים של מים

קצת על בריכות נוי ומפלים

בריכות נוי יכולות להיות מיני רבות, הן יכולות להיות פינתיות ומרשימות ויכולות להיות ממוקמות במרכז הגינה ולהוות פריט דומיננטי המושך אליו את כל תשומת הלב. סביב הבריכה תוכלו לשתול צמחים יפיפיים הצומחים לגובה, לשלב דגים במיני צבעים, צמחיית מים, פסלים, מפלי מים הזורמים ובעלי צליל מרגיע, תאורה מרשימה היוצאת מתוך הבריכה ואפילו אלמנטים של מים מיוחדים שיקנו לגינה שיק המתכתב עם העידן המודרני.

בקיצור רבותי, גינה בשילוב בריכות נוי היא ללא ספק הבחירה הנכונה, כזאת שתאפשר לכם ליהנות מהרוגע הכל כך נחוץ, אך עליכם להיעזר באנשי מקצוע הטובים ביותר לצורך עיצוב והקמת הגינה וכמובן לבחור חומרים איכותיים לצד תחזוקה קלה עד כמה שניתן.

רביבו - עיצוב גינות עם בריכות נוי

עיצוב גינות עם בריכות נוי, מפלים ואלמנטים של מים

נוי עם דק - עיצוב גינות עם בריכות נוי

עיצוב גינות עם בריכות נוי, מפלים ואלמנטים של מים