עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית, וניתן לומר כי גינה מעוצבת כיום מהווה מקום מפלט נהדר עבור הדיירים והאפשרות לשבת בנוחות ולנשום את הירוק שזימן לנו הטבע.
עיצוב הגינה הוא לא עניין של מה בכך, אלא כרוך בתכנון מעמיק לפרטי פרטים, גם אלה שאינם נראים לעין,
אלא רק כאשר יורדים לפרטי פרטים ובוחנים את מצב הקרקע. את התכנון היסודי מבצע בעל מקצוע המכיר היטב את רזי הקרקע ויודע כיצד לייצר גינה חלומית בדגש על ראייה לטווח הארך.
על עיצוב גינות פרטיות ממונה אדריכל נוף או מעצב גינות שזהו מקצועו, פשוט בעל מקצוע המכיר את רזי התחום ויוכל לתכנן את הגינה עוד לפני עיצובה.

והדמיית גינה - עיצוב גינות פרטיות

הדמיות תלת מימד ומה שבניהם

ותכנון גינות - עיצוב גינות פרטיות

תכנון והדמייה בעיצוב גינה

הדמיות תלת מימד הפכו בשנים האחרונות לסטנדרט של ממש בתהליך עיצוב גינות פרטיות, וניתן להבין למה. מדובר בכלי המאפשר לנו לראות באופן מוחשי כיצד תראה הגינה, הכי קרוב למציאות. על ההדמיה תוכלו לבצע מגוון שינויים, צמחים כאלה או אחרים, דקים, אבנים, סוגים שונים של תאורה, שילוב ריהוט גן, פרטי אקסוסריז, מיקום האלמנטים ופשוט לבצע את כל השינויים הרצויים "על הנייר". לאחר מכל תוכלו להתחיל בביצוע המשימות עד לדריסת הרגל בגינה הנחשקת. משום שתכנון הגינה הוא בסיס איתן להצלחתה, יש להשקיע רבות בתהליך ולהתייעץ לאורך כל הדרך עם בעל המקצוע ולהקשיב לעצותיו.

אחזקה קלה כפקטור משמעותי בתהליך

גינות פרטיות - עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות

כחלק מאחזקת גינה מושקעת ומטופחת, יש צורך בהשקעה מרובה בהשקיה וטיפוח הגינה ממש באופן שבועי או חודשי. ישנם אנשים שעבורם עבודת אחזקת הגינה היא קודש קודשים וסוג של תחביב, ועבורם לא נדרש שילוב טכנולוגיות אוטומטיות כגון השקיה אוטומטית הנפוצה, או שילוב צמחים הדורשים טיפוח וגיזום. מנגד, ישנם אנשים עסוקים במיוחד שאין באפשרותם לפנות זמן לצורך תחזוקת הגינה, ולכן מערכות השקיה אוטומטיות לצד שילוב צמחים שאינם נחוצים לטיפוח יום יומי או שבועי – יהיו נהדרים. זאת בדיוק משימתו של אדריכל נוף או מעצב גינות. פשוט להכיר את בעלי הבית ולהתאים עבורם את האלמנטים המתכתבים עם אורח חייהם ורצונם האישי.

רוצים לתכנן את גינת החלומות?- פנו אלינו, לאמנות הגינה הקסומה.

ערן – 054-5228882

גינה - עיצוב גינות פרטיות

הדמיית גינה