אם יש לכם חצר גדולה ומשפחה שמחה שלבו בין השניים ועצבו בגינת הבית גינת הפתעות לילדים. עיצוב גינה שכוללת גם פינה מיוחדת לילדים מאפשר לכם להנות משעות של הנאה יחד עם הילדים ומהיכולת לתת לילדים שלכם להוציא אנרגיות ולבלות במשחקים בלי סוף בגינת הבית – מקום בטוח וקרוב אליכם.

עיצוב גינת הפתעות שגורם לילדים לרצות להישאר הכי קרוב לבית

גינת משחקים להרכבה עצמית - עיצוב גינת הפתעות לילדים

עיצוב גינה,עיצוב גינות

בניית בתי עץ

בית העץ הוא אולי החלום של כל ילד הרפתקן. כדי לשלב בניית בית עץ בתכנון או עיצוב גינות צריך לעבוד מול ספק עצים איכותי, שיכול להציע עצים שעברו תהליך לשימור העץ ואפשר לבנות איתם את בית העץ. חשוב לעבוד עם עץ מלא שעבר צביעה ומריחה של חומר הגנה מפני מזיקים.

בתי העץ נבנים על עצים או על הקרקע, בהתאם לתנאי השטח בגינה. מעצב גינות יצירתי במיוחד ישלב צביעה של העץ בגוונים המתאימים לפרחים ולפריטי הנוי בגינה וייצור כך סביבה שמחה ומיוחדת לילדים ולהורים.

התקנת מגלשות ונדנדות

אין כמו הרגע הזה שבו מתיישבים יחד על נדנדת העץ הגדולה ומדברים על מה שקרה במהלך היום. זוהי סיטואציה שיכולה להתרחש בגינת הפתעות מעוצבת ומזמינה. השקיעו בבניית מגלשות ונדנדות עבור הילדים ותוכלו לבלות שעות ארוכות במשחק ובשיחה יחד. גם במקרה זה כדאי לבחור בעץ איכותי ואפשר להתפרע עם צבעים ואביזרים שיהפכו את המשחקים להרבה יותר מהנים.

עץ לילדים עיצוב גינות - עיצוב גינת הפתעות לילדים

עיצוב גינה,עיצוב גינות

שילוב פריטי נוי מעולם הילדים

גמדים, פטריות, מזרקות קסומות, מלאכים ושאר דמויות ילדותיות יכולות להפוך את גינת ההפתעות לחלומית במיוחד. אבזור הגינה הוא בדרך כלל השלב האחרון בתהליך עיצוב גינה ובמהלכו מעצב הגינות מחפש עבור דיירי הבית פריטים ייחודיים. היום אפשר למצוא שפע של פריטים עמידים שניתן להציב בגינה ואין כמו פלמינגו ורוד או גמד שובב להעלות חיוך על שפתותיהם של הילדים.

גינת הפתעות היא המקום שבו ילדים יכולים להיות ילדים והורים יכולים לבלות איתם שעות ארוכות במשחק ובשיחה. אם יש לכם ילדים ושטח גדול ליד הבית, תנו לדמיון להנחות אתכם וצרו עבורם ממלכה קסומה בגינה.

הם סל עיצוב גינות - עיצוב גינת הפתעות לילדים

עיצוב גינה,עיצוב גינות

רוצים להקים גינה ידידותית לילדים ? – פנו אלינו, לאמנות הגינה הקסומה.