דמיינו לעצמכם שולחן מעוצב ניצב במרכז הגינה שלכם ביום חורף קר, פולט מתוכו אש אמתית ומשרה אווירה רומנטית במיוחד! נכון שזה מזכיר קצת את המדורה שנהנו ממנה בצעירותינו, אבל מדובר במוצר חדשני ודקורטיבי למדי שמיועד לגינה שלכם וודאי במוצר אסתטי ולא מלכלך. פייר פיט שולחן אווירה שהגיע ישירות מארה"ב והספיק לגרוף הצלחה במגוון ארצות אחרות ברחבי העולם, כשהוא מספק מענה עיצובי מושלם לחלל ומחליף את כל יתר האלטרנטיבות ששימשו כמקור שאוסף ומקרב את כולם סביבו ומעניק אווירה של רוגע, אחדות ובטחון.

אש מעץ גנץ - פייר פיט / Fire-Fit- שולחן אש מעוצב לגינה

שולחן-אש-מעץ -גנץ

אווירה קלאסית ורגועה בגינה

Fire-Fit ידוע כבורא אווירה ייחודית בחלל שמשתלבת נהדר בכל עיצוב גינה. האש הינו מקור אנרגיה טבעי ביותר, ממש כמו מים ואוויר, והוא נפגש עם עיצוב אקסקלוסיבי, כשהחיבור הזה יחד ישרה מיד אווירה יצרית מלאת תשוקה. את החוויה הייחודית הזו ניתן ליצור על ידי הבערה של גזעי עץ בפתח ליבת הברזל המרכזית או באמצעות לחיצת כפתור במנגנון מבער הגז הייעודי של כל שולחן פיירפיט. את הדגם שלכם תוכלו לבחור בהתאם לעיצוב של חלל הגינה, זאת בהתאם לגודל ולממדים במקום בו כולם יתאספו יחד, הוא יאיר את כל הצמחייה בתאורה חושנית, יפיץ חום ונעימות לכל עבר וכל מה שנותר לכם לעשות זה לדאוג לכוס יין משובח ולהתרפק למרגלותיו.

מה שימושם של שולחנות האש?

כמו מיטב הדקורציות הקיימות כיום בתחום עיצוב גינות יוקרה, כך גם יהיה ייעודו של שולחן פייר פיט –  מדובר באלמנט עיצובי שמשדרג ויוצר אווירה של הגינה מחוץ לחלל הפנימי. כמו כן, הוא שימושי בשל השטח שלו שעליו תוכלו להניח כוסות יין, כלי אוכל ושאר מתאבנים, בקבוקי משקאות וכדומה. אפשר יהיה בחלט ליהנות מהחום שהוא מפיץ מתוך הלהבה ומהשהות המהנה לצדו, כשברקע נשמע רחש ההצתה של כל גזעי העץ.

עץ גנץ - פייר פיט / Fire-Fit- שולחן אש מעוצב לגינה

שולחן אש-גנץ

האם האש מלווה בעשן?

לשאלה זו נוכל לענות בנוגע לשני מצבים קיימים – הצתת גזעי עץ או הבערת גז. על מנת למנוע היווצרות של עשן חשוב לעשות שימוש בגזעי עץ יבשים ולא גזעי עץ שהם לחים. כמו כן, מוטב לא לעשות שימוש בפסולת עץ בנייה שעלולה להכיל צבע וחומר רעיל בזמן שהיא בוערת. גזע עץ שהוא מבקע וטבעי יידלק נפלא עם להבה נקייה בלי כמעט עשן בצורה משמעותית. תוכלו להשיג גזעי עץ בצרורות ארוזות בשני סוגים: גזעי עץ של עץ זית או גזעי עץ מעץ האקליפטוס. במקרה של הצתה באמצעות גז אין בכלל חשש לעשן.

האם שולחן אש יכול להחליף מקור חימום?

נזכיר שוב, כי שולחן אש מעוצב ייעודו בעיקר עבור מתן אווירה ודקורציה בחלל הגינה ופחות מיועד למתקן חימום ייעודי, יחד עם זאת, ישיבה לצדו תיצור פעולת חימום אפקטיבית אולם בעיקר בטווח הקרוב, מול מי שבעיקר סובב אותו.

אש HERBERT - פייר פיט / Fire-Fit- שולחן אש מעוצב לגינה

אילו הכנות נדרש יהיה לבצע?

שולחנות עם מנגנון גז ידרשו הכנה שמסתכמת בעיקר בנקודת גז ייעודית, כלומר לצינור שיצא במרכזו של גודל השולחן שאותו אתם מתכננים להרכיב בגינה. בכל התקנה של שולחם זה תספק לכם גם החברה הגעה של טכנאי מוסמך שיבצע בזהירות את החיבור התקני באמצעות הלחמה לצינור ההזנה שמוכן מראש, זאת גם הסיבה שלא תוכלו לנייד את השולחן ממקום למקום והמקום שבו תבחרו שיעמוד, זה יהיה מקומו. שולחנות שפועלים על ידי הסקה של גזעי עץ לא יידרשו כלל הכנה כמובן וחלקם יהיו ניתנים גם לתזוזה בחלל הגינה בלי בעיה.

אש HERBERT 2 - פייר פיט / Fire-Fit- שולחן אש מעוצב לגינה

Fire-Fit-HERBERT