פרחים מומלצים לעונת הקיץ

הקיץ ממש כאן, וזה הזמן המתאים ביותר להוסיף צבעים מרעננים לגינה על ידי שתילת פרחים עונתיים.
פרחים צבעוניים ואם אפשר גם ריחניים יכולים להפוך כל גינה משמימה למעניינת ומיוחדת,
כזאת שלא תרצו לקום ממנה ופשוט בכל הזדמנות לשבת בה עם הילדים, עם הקפה של הבוקר, בערב עם חברים ובכלל בכל הזדמנות.

אז בואו נראה אלו פרחים מושלמים תוכלו לשלב בגינה שלכם ממש בעונת הקיץ

מיני הטגטגס

מדובר בצמח יפיפה בגוון צהבהב הצומח בצורה של כיפה קטנה עגולה. הצמח דורש שמש והרבה, ולכן הוא מתאים לגינות שטופות שמש. הוא מגיע לגובה של-  30-40 ס"מ, במרווחי שתילה של 30 ס"מ בין ערוגה לערוגה ויהפוך את הגינה שלכם לצהובה ומעניינת.

חמנייה מצויה

בקיץ - פרחים מומלצים לעונת הקיץ

חמניה בקיץ

חמניות מזכירות לנו את בואו של הקיץ ואת הימים החמים של השרב שעוד מרחוק ראינו את שדה החמניות פורח אל מול השמש השוקעת. ישנם זנים שונים של חמניות, חלקם גבוהים במיוחד שיכולים להגיע עד לגובה של – 1-2 מ', וישנם זנים ננסיים המתאימים יותר לגינות פרטיות קטנות המגיעים עד לגובה של  40-80 ס"מ. חמניות מושכות פרפרים בשלל צבעים ולכן תוכלו ליהנות גם מצמח צהבהב מרשים וגם מפרפרים צבעוניים שיבקרו בגינכם.

הקורארופסיס ורוד

הפרחים הללו מתאימים למי שמעוניין להכניס גוון ורדרד, רומנטי ושופע לגינה. מדובר בפרחים קטנים יחסית המגיעים לגובה של 30-45 ס"מ, שאותם ניתן לשתול באדניות, מסלעים, מיכלים ובכל מקום רצוי.

מיני ציניה

הינו צמח מיוחד ושופע המגיע בשלל צבעים עליזים כמו – כתום, צהוב ואפילו בלבן. גודל הצמח יכול להגיע לגובה בינוני, ונע בין 30 ל-90 ס"מ. צמח זה אוהב שמש, ולכן עליו להיות שתול בגינה שטופת שמש.

בקיץ - פרחים מומלצים לעונת הקיץ

מיני גומפרנה

ישנם זנים שונים של הצמח, אולם הנפוץ יותר הוא גומפרנה הכדורית בעלת גוון סגול בהיר מיוחד הפורח בצורה של כדורים קטנים שיחד נראים נהדר. מדובר בזנים נמוכים יחסית אשר יכולים להגיע לגובה של עד 30 ס"מ, אולם ניתן למצוא זנים נדירים שיכולים להגיע ל – 50 ס"מ.

הגומפרנה הזהובה

היא חברתה של מיני גומפרנה, היא גדלה לגובה של עד 50 ס"מ ונראית כמעין כדור גדול יחסית מרשים ביופיו. את צמח זה ניתן למצוא בגוונים מיוחדים כמו צהוב, כתום וורוד. הצמח יפרח נהדר בשמש מלאה, ולכן הוא יתאים לגינה פתוחה שטופת שמש.

בכדי למצוא את התמהיל הנכון המתאים לגינתכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של אמנות הגינה הקסומה.

חייגו עוד היום: 054-5228882 – ערן

.jpg - פרחים מומלצים לעונת הקיץ