אחד הדברים הכי מעניינים בעבודה שלנו כמעצבים ומקימי גינות, הוא העירבוב היצירתי בין חומרים שונים. כשאנשים חושבים על הקמת גינה הם חושבים על שילוב בין צמחים, עצים ועציצים, אבל פחות על שילובי חומרים בעיצוב גינה.

גינות עם חומרים - שילובי חומרים בעיצוב גינה

אילו חומרים משתלבים יחד מצוין בעיצוב הגינה?

מתכת ועץ:

שילוב של מתכות ועץ אהוב עלינו במיוחד. בפרויקטים רבים של הקמת גינות אנחנו משלבים בין גדרות עץ ושערי ברזל, בין ספסלים שיש בהם פרזול ולוחות עץ ובין ריהוט אחר, אנחנו משלבים בין אדניות עץ ובין אלמנטים קישוטיים מברזל. השילוב הזה יוצר מראה עדכני, מודרני ואפילו תעשייתי אבל מותיר את הגינה ביתית וחמימה.

שני החומרים האלו עמידים מאד ומחזיקים מעמד לאורך שנים.

בעיצוב גינה - שילובי חומרים בעיצוב גינה

אבן טבעית וחלוקי נחל:

השילוב בין אבן טבעית שמגיעה בצורת משטחים המונחים כחלק משביל או מהריצוף של הגינה ובין חלוקי הנחל המפוזרים בין האבנים יוצר מראה מסודר, נקי אבל טבעי מאד.

זהו מראה שמתאים לכל גינה, אך במיוחד לגינות בעלות מראה מינימליסטי וטבעי, למשל גינות בסגנון יפני. הקמת גינה כזו דורש תכנון מוקפד גם של צמחייה, שצריכה להשתלב בצורה נקייה ומסודרת לצד העיצוב המינימליסטי והבהיר הזה.

חומרים בעצוב גינה - שילובי חומרים בעיצוב גינה

עץ ממוחזר ועץ חדש

השילוב בין סוגים שונים של עצים יוצר מראה כפרי ומיוחד לכל גינה. העץ מסמל בית, הוא חם, נעים וביתי מאד, הוא חומר גלם פרקטי שאפשר ליצור ממנו אלמנטים רבים לגינה. רהיטים, גדרות, אדניות, פרגולות, דקים ועוד.

היום אפשר למצוא בחנויות מתמחות ואצל ספקים בתחומים גם עצים ממוחזרים, שפורקו מבתים בארץ ובעולם. עצים אלו יוצרים מראה משופשף, גס אבל נעים מאד ומעוצב.

השילוב בין חומרים שונים בגינה יוצר גיוון, עניין וקסם והופך את הגינה לאישית ואינדיבידואלית. אנחנו באמנות הגינה מזמינים אתכם ליצור גינה מגוונת ומעניינת, שבה משתלבים יחד חומרים איכותיים.

צרו איתנו קשר – ערן – 054-5228882

eran.levinson@gmail.com

 

גינה עם חומרים - שילובי חומרים בעיצוב גינה