שילוב אבן ועץ – עיצוב גינות מודרניות

השילוב בין אבן לעץ הוא שילוב קלאסי בתחום של עיצוב גינות. אנחנו משלבים פריטי עץ ואבן מכל הסוגים בתכנון של גינות בסגנונות שונים. כשמדובר בעיצוב גינה מודרנית, הקווים הנקיים וההקפדה על פרקטיות מול עיצוב מדויק, מחייבים אותנו להשתמש בשני חומרי הגלם האלו בצורה אחראית. איך משלבים אבן ועץ בתהליך עיצוב גינה מודרנית? אלו הקווים המנחים אותנו.

גינה עם עץ ואבן 3 - שילוב אבן ועץ - עיצוב גינות מודרניות

עיצוב גינה עם עץ ואבן

עיצוב גינה – בחירה מוקפדת של סוג האבנים

הטרנד החם ביותר כיום בעיצוב גינה מודרנית הוא שימוש בחומרים טבעיים המשתלבים בסביבה. כשאנחנו משלבים אבן בעיצוב הגינה אנחנו בוחרים אבן טבעית, במראה נקי ובהיר שמכניס אור לגינה. לצד אבנים במראה טבעי, אנחנו משלבים לעיתים קרובות גם משטחי אבן בעלי מראה תעשייתי וצבעי בטון כהים, שמעניקים לנו תחושה יותר מודרנית ועכשווית.

 

שימוש בעץ בטקסטורה נקייה

גינה מודרנית פירושה קווים ישרים, מראה נקי ולעיתים אפילו מינימליסטי. שימוש בעץ בעיצוב גינה שכזו צריך להיעשות בקפידה, תוך ייצור פריטי עץ בקווים וטקסטורות נקיות. פירוש הדבר הוא צביעה מוקפדת של העץ – לרוב בצבעוניות בהירה או ציפוי בלקה, שיוף ושמירה על גוונים טבעיים ובהירים. שימוש בעץ בא לידי ביטוי בתהליך עיצוב גינה מודרנית בעיקר ליצירת דקים או פרגולות.

גינה עם עץ ואבן 4 - שילוב אבן ועץ - עיצוב גינות מודרניות

עיצוב גינה עם עץ ואבן

ריהוט גינה איכותי בסגנון עיצוב גינה מודרני

שילוב של עץ בעיצוב גינה מודרנית יכול להיעשות גם באמצעות סט ריהוט מתאים. הריהוט יכול לעמוד על דק העץ או בתוך פרגולה. כיום אפשר למצוא ואפילו להזמין בהתאמה אישית פינות ישיבה מעץ שתואמות את הסגנון המודרני והטרנדים העיצוביים שמלווים אותו מדי שנה. כך נוצר חיבור בין העיצוב המודרני בתוך הבית ובין עיצוב הגינה.

גינה עם עץ ואבן 2 - שילוב אבן ועץ - עיצוב גינות מודרניות

עיצוב גינה עם עץ ואבן

גינות מודרניות מתאפיינות בעיצוב מוקפד ונקי, אך יותר מהכל מדובר בגינה פרקטית, שקל לתחזק בסדר היום המהיר של חיינו. עיצוב גינה המשלב אבן או עץ צריך לקחת בחשבון עמידות לאורך זמן, אפשרות ניקוי מהירה וחוזק החומרים, לכן חשוב לבחור בקפידה את חברת הגינון ואת ספקי החומרים לעיצוב הגינה.