בזכות מפגש שהיה לי עם אבי ארד, אמן אמיתי ויוצר, התחלתי לשלב יותר אלמנטים ייחודיים של פלדה , ברזל ומתכת נוספות בגינות ופרויקטים שאני מקים, והתמונות המצורפות לכתבה זאת לקוחות מחלק קטן מאד של יצירותיו.

רציתי לשתף אתכם במספר רעיונות שאני ממליץ לכם לשקול, בכתבה הבאה:

שילוב אלמנטים של פלדה ומתכות נוספות בגינה

מתכת בעיצוב גינה - שילוב אלמנטים של פלדה מתכות בעיצוב גינה

גינה מעוצבת ומתוחכמת כוללת מגוון של פריטים שונים, המשתלבים זה עם זה בהרמוניה. מבחירת הצמחייה הנכונה ועד לבניית שבילים, גדרות ואלמנטים קישוטיים, אנחנו משלבים בין חומרים ומרקמים שיוצרים עניין. פלדה ומתכות אחרות משתלבות היום בתהליך הקמת גינה במגוון אלמנטים שונים. הן חזקות, עוצמתיות ואפשר לצבוע אותן במגוון צבעים.

הנה כמה רעיונות לשילוב אלמנטים של פלדה ומתכת בגינה:

ריהוט הגינה:

גינה - שילוב אלמנטים של פלדה מתכות בעיצוב גינה

בחירה בריהוט העשוי ממתכות היא בחירה חכמה למי שמחפש עמידות לאורך זמן. הפלדה היא מתכת חזקה שנשארת עמידה בתנאי מזג אוויר שונים. היא נצבעת בדרך כלל בצבע המגן עליה מחלודה ושומר על הריהוט יפה ואסתטי. ברוב המקרים ריהוט גינה יהיה עשוי ממתכות אחרות, אך התהליך דומה.

אפשר למצוא היום ריהוט עם פרזולים מיוחדים ואלמנטים קישוטיים שמוסיף לגינה אלמנט קלאסי ואלגנטי.

ספסלים:

עץ בהקמת גינות - שילוב אלמנטים של פלדה מתכות בעיצוב גינה

ספסלים ממתכת ומצינורות פלדה מוסיפים לגינה מראה תעשייתי ועכשווי. אם אתם מחפשים גינה בקווים נקיים, עם נקודות של צבע ועניין מתחת לעצים או בצד השביל, תוכלו לשלב ספסלי מתכת מעוצבים, המגיעים היום בשילוב עם עץ או במראה מתכתי אחיד.

גדרות ושערים:

הקמת גינה כוללת בדרך כלל טיפול גם בגדרות ובשערים, בייחוד בגינות פרטיות. אנחנו מעצבים את הגדר או את השער כדי להתאים למראה הבית והסגנון של הדיירים בו. שערים ממתכת מגיעים היום במגוון דגמים, בצבעים מיוחדים ועם עיטורים ממתכות. אפשר למצוא שערים אטומים לצד שערים מפורזלים שמאפשרים הצצה לתוך הגינה. גם גדרות ממתכת אפשר למצוא היום, גם כאן אמנות הפרזול לוקחת את הבמה.

אלמנטים קישוטיים:

גינות - שילוב אלמנטים של פלדה מתכות בעיצוב גינה

לצד האלמנטים הפרקטיים שתיארנו כאן, מתכות כמו פלדה ואחרות בהחלט נכנסות לגינה גם כאלמנטים קישוטיים. מפרגולות מעוטרות ועד לעציצים המשלבים עץ ומתכות, מגופי מים ומזרקות מיוחדות ועד לגופי תאורה מיוחדים לגינה.

חומר הגלם העמיד והחזק הזה משמש אותנו בכל תהליך הקמת גינה. אם אתם אוהבים את המראה של מתכת ופלדה בתוך הגינה, פנו אלינו ונתכנן עבורכם גינה מעניינת ועשירה באלמנטים מיוחדים.

רוצים להקים את גינת החלומות שלכם? – פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.

ערן -054-5228882