שילוב מטבחי חוץ בגינה

מטבחי חוץ הפכו בשנה האחרונה לטרנד לוהט, וניתן לומר שבצדק. חוויית האירוח משתנה פלאים, כמו גם נראות הגינה הופכת לחמימה ומקנה פרקטיקה בלתי מתפשרת בעת אירוע או סתם כך שבני הבית החליטו לעשות על האש או לבשל מחוץ לבית.
מטבחי החוץ המודרניים הם ממזמן לא אותם מטבחים סטנדרטים, אלא מעוצבים בקפידה ממש בדומה למטבח ביתי. לצד המראה המעוצב שלהם, הם עשויים מחומרים איכותיים המתאימים בקפידה למזג האוויר הים תיכוני ואינם נפגעים משמש חזקה, רוחות וגשמים.

חוץ - שילוב מטבחי חוץ בגינה

מטבחי חוץ

מגוון סוגי עיצובים, נותר לכם רק לבחור

חוץ מקורה - שילוב מטבחי חוץ בגינה

מטבחי חוץ בגינה

את מטבחי החוץ ניתן למצוא במגוון רב של עיצובים כיד הדמיון ופשוט להתאימם לאופי וסגנון הגינה וגם לעיצוב הפנים. מתוך מגוון סוגי העיצובים של מטבחי החוץ תוכלו למצוא מטבחים בסגנון כפרי המכילים עץ דקורטיבי איכותי, סגנון מודרני המבוסס על מראה סולידי, סגנון וינטאג', עתיק המבוסס על אבנים טבעיות לגמרי ועוד מגוון סגנונות רבים. הרעיון במטבחי חוץ הוא האופציה לעצבו בדיוק על פי הצרכים שלכם, אם זה הוספת כיור, הוספת פלאנצ'ה להקפצת בשרים, הוספת גריל גז, כיריים לבישול ואפילו לשלב טאבון לאפיית פיתות ולאפות. אם כך, האופציות במטבח חוץ הן לגמרי מגוונות, ועוד לא דיברנו על הנוחות של המטבח, שהרי אין כל צורך למצוא את הבית בעשן של הבשרים וללכת הלוך ושוב מהגינה למטבח, פשוט הכל נמצא קרוב ובהישג יד.

חוץ יוקרתי - שילוב מטבחי חוץ בגינה

מטבח חוץ יוקרתי

איך מתחילים בבניית מטבח חוץ?

בניית מטבח חוץ הוא לא עניין של מה בכך ודורש סיוע מבעל מקצוע מומחה שיוכל לייעץ לכם כיצד לתכנן את הגינה בצורה מיטבית. בשלב הראשון, יש צורך לדאוג לתשתיות מתאימות כגון חיבור לגז, למים ולחשמל. בשלב השני, יש צורך לבחור מיקום נוח למטבח ודבר נוסף, יש צורך להקפיד לבחור מטבח חוץ העשוי מחומרים איכותיים בלבד, כאלה שיתאימו לכל תנאי מזג האוויר. שהרי מטבחי חוץ חשופים בכל ימות השנה לשמש הקופחת, ללחות ומי גשמים. אם כך, בעל מקצוע המתמחה בהקמה ותכנון מטבחי חוץ בהחלט יוכל לסייע לכם לתכנן את המטבח הרצוי וכמובן לבצע את העבודה בשטח עד לשביעות רצונכם.

חוץ סביון - שילוב מטבחי חוץ בגינה

מטבח חוץ יוקרתי