עיצוב גינה עם שולחן עץ

רובנו רואים שהשמש שוקעת, נכנסים מהגינה פנימה אל תוך הבית החם ומוותרים על הקסם שהוא אוויר צח ושקט מושלם שמעניק לנו ערב בגינה. בדרך כלל, הסיבה לכך היא מזג האוויר. בריזה קרירה שכבר אי אפשר לעמוד בפניה, או קור חורפי שעומד באוויר.

שולחן אש בעיצוב גינה הוא תוספת נפלאה לכל גינה יוקרתית ומעוצבת, הוא מעניק לנו חימום לידיים הקרות ואווירה נעימה וחמימה גם בימים פחות שטופי שמש או בערבים כשמתחשק לשבת בחוץ אבל הקור מונע מאיתנו.

גינה 1 - שילוב Fire-Pit – שולחן אש בעיצוב גינה יוקרתית

למה לבנות שולחן אש בתוך הגינה היוקרתית שלכם?

התשובה לכך מתחלקת לכמה יתרונות חשובים. היתרון הראשון – החימום הטבעי שמעניק שולחן אש, שבמרכזו מדורה שעשויה בדרך כלל מעצים , אבנים או גז בייתי מבין חלוקי נחל . אלו מאפשרים להדליק את מרכז השולחן, במקום שבו קיים בור מעוצב ולהתחמם.

היתרון השני הוא האפשרות לשלב גם שולחן לצרכי אוכל. אין כמו לצלות מרשמלו חמים ולהוסיף לשוקו החם שהגשתם לאורחים או אפילו לצלות אוכל. קיימים שולחנות אש שמשתלבים בתוך מטבחים חיצוניים ומאפשרים הכנה של מנות על האש. עם זאת, לרוב נבחר עיצוב גינה עם שולחן אש דווקא מסיבות אחרות.

היתרון השלישי – האסתטיקה והעניין. שולחנות אש מעוצבים היום מבטון, אבן שיש וחומרי בניין אחרים שמעניקים להם צורה מעוצבת ומעניינת. הם מוסיפים לגינה עוד אלמנט עיצובי שהופך אותה למיוחדת ואינדיבידואלית.

האש יוצרת אווירה, אנרגיה ,חום יופי טבעי, תוצר טבע חשוב לאדם ומקור משיכה מימים ימימה.

אילו שולחנות אש תוכלו למצוא?

גינה 1 - שילוב Fire-Pit – שולחן אש בעיצוב גינה יוקרתית

עיצוב גינות יוקרתיות בהן מוצבים שולחנות אש, צריך להיעשות בקפידה. יש שפע של אפשרויות לבחירה בתחום זה וכל אחד מהם מתאים לסגנון אחר של גינה. שולחנות אש העשויים מבטון כהה מתאימים מאד לגינות מודרניות או גינות בסגנון מינימליסטי. שולחנות העשויים שיש ואבן טבעית מתאימים דווקא לגינות בעיצוב אנגלי או קלאסי.

לפני שאתם בוחרים שולחן אש לגינה, התייעצו עם מומחים בתחום עיצוב גינות ובחנו את כל האפשרויות. כך תוכלו ליצור מראה מזמין, הרמוני ובעיקר – מפתה להישאר בגינה עד השעות הקטנות של הלילה.

אמנות הגינה הקסומה משיקה ליין חדש בשיתוף פעולה עם חברת "גנץ" (GANTZ CONCRETE DESIGN) ובכתבה זאת אנו מציגים 3 מהדגמים המובילים שיכולים להיות חלק מגינתכם בקרוב.

רוצים אלמנטים אלו בגינתכם? – פנו אלינו , לאמנות הגינה הקסומה.