תחזוקה שוטפת של הגינה

גינה ביתית היא פינת חמד עבור מי שגר בבית. תמיד נעים לשבת בנוף הירוק, לקטוף פירות שהבשילו מעצי הפרי הנטועים בגינה, לשחק על הדשא או לשבת במרפסת או על הדק. יחד עם זאת חשוב מאד לדעת שבמקרים רבים גינה יפה, מלבלבת ומטופחת דורשת לא מעט פעולות תחזוקה על מנת שהמראה הירוק והיפה שלה יישמר לאורך זמן. ישנם מקרים שבהם בעל הבית והגינה הוא זה שיחליט לבצע את פעולות התחזוקה השוטפות ובמקרים אחרים יעדיף שיעשה זאת עבורו איש מקצוע.

גינה בשרון - תחזוקה שוטפת של גינה

עיצוב גינה

ישנן כמה וכמה פעולות תחזוקה שאף אחת מהן אינה חשובה מרעותה ולכן כולן זהות בחשיבותן – השקיה המותאמת לצמחים, העצים, הדשא או השתילים שניטעו בגינה, הדברה והרחקת מזיקים, חרקים או מכרסמים אחרים, סילוק עשבים שוטים, עלים שנושרים וסוגי לכלוך אחרים אשר עלולים גם להעכיר את מראה הגינה וגם לגרום נזק במידה ותצטבר מהם כמות גדולה, מפעם לפעם יש צורך במתן תוספים או חומרי דשן נוספים לקרקע ובמקרים מסוימים אפילו להחליף אותה.

גינה - תחזוקה שוטפת של גינה

תחזוקת גינה

איך יודעים אילו פעולות תחזוקה מתאימות ודרושות לגינה?

כמו בכל תחום אחר – גם כאן מדובר בפעולות המתאימות לביצוע על ידי אנשי מקצוע מומחים שעיצוב, הקמה ותחזוקה של גינות הם תחומי העיסוק שלהם. הם יידעו בדיוק מה צריך לעשות בכל אזור של הגינה ויוכלו להמליץ לבעל הגינה איך יהיה הכי נכון לטפל בגינה ולטפח אותה. חשוב מאד להיות מצוידים בכלי העבודה הנכונים והמתאימים לעבודה בגינה וכמובן שכלי עבודה אלה יהיו ברשותם של גננים מקצועיים.

על מנת לבצע את הפעולות הנכונות והמתאימות ביותר לגינה חשוב לדעת מה סוג הדשא והצמחים שבה, לדעת מתי לבצע טיפול תקופתי (בעיקר בעת חילופי עונות ותנאי מזג אוויר) ולדעת להתריע מפני בעיות שונות שעלולות להתעורר. לשם כך מומלץ לקבל ייעוץ, טיפים והמלצות מאנשי מקצוע בתחום עיצוב גינה כאמור שיידעו להדריך ולהנחות איך לשמור על הגינה שתמיד תיראה יפה ותשיג עבור הלקוח את המטרות שחשוב לו לקבל מהגינה הפרטית שלו.

מוזמנים לפנות למומחים של אמנות הגינה הקסומה.

ערן –054-5228882

גינה כפרית - תחזוקה שוטפת של גינה

עיצוב גינה כפרית