תכנון גינה באמצעות תוכנת SMARTDRAW

תוכנות הדמיה הולכות ונעשות יותר ויותר מתוחכמות ומאפשרות לנו לראות בצורה מוחשית את עיצוב הפנים ועיצוב החוץ בכדי לאפשר לנו לבצע שינויים "על הנייר".
צוות "אמנות הגינה הקסומה" מבצע ללקוחותיה תכנון מעמיק של הגינה בעזרת תכנון גינה באמצעות תוכנת SMARTDRAW  המאפשרת ביצוע תכנון הכי קרוב למציאות.

מהי תוכנת SMARTDRAW

תוכנה SMARTDRAW היא תוכנה חופשית לשרטוט מעגלים אלקטרוניים שונים ונהדרת עבור עיצוב פנים ועיצוב חוץ. תוכנה זו היא במקור של חברת SmartDraw LLC המפתחת תוכנות מקצועיות עבור שרטוטים וכלי CAD. בתוכנה זו קיימות שתי גרסאות, האחת היא גרסה חינמית שהיא למעשה כלי לקידום הגרסאות בתשלום שלהם. הגרסה בתשלום מאפשרת לבצע מגוון רב של אפשרויות והיא נהדרת עבור תכנון גינות, משום שהיא בעלת יתרונות רבים.

כפר תבור - תכנון גינה באמצעות תוכנת SMARTDRAW 

צוות "אמנות הגינה הקסומה" מבצע ללקוחותיה תכנון מעמיק של הגינה בעזרת תוכנת SMARTDRAW המאפשרת ביצוע תכנון הכי קרוב למציאות.

מה כוללת תוכנת SMARTDRAW

התוכנה מאפשרת ליצור מגוון רב של אפשרויות כגון רישומים, שרטוטי חללים, ביצוע טבלאות פרויקט, תכנון לוחות זמנים ותרשימי זרימה. ראשית יש צורך לתכנן את פני השטח כולל מידות, לאחר מכן לתכנן את תכנון החלל על ידי השרטוט המקורי שלכם או מתוך שלל התוכניות מצוינות הקיימות בתוכנה הכל כך ידידותיות.
על ידי התוכנה ניתן לתכנן כל דבר רצוי, החל מעצים, פינות ישיבה, פרטי נוי, בריכות שחייה או בריכות נוי, עצים, תאורה ועוד מגוון רב של אלמנטים מדויקים שיאפשרו לכם לראות בצורה מוחשית את הגינה שלכם.

1 - תכנון גינה באמצעות תוכנת SMARTDRAW 

צוות "אמנות הגינה הקסומה" מבצע ללקוחותיה תכנון מעמיק של הגינה בעזרת תוכנת SMARTDRAW המאפשרת ביצוע תכנון הכי קרוב למציאות.

כל היתרונות של תכנון גינה באמצעות תוכנת SMARTDRAW תכנות הגינה בעזרת התוכנה על פני שרטוטים

שרטוטים על נייר יכולים להיות נהדרים ולאפשר לנו לתכנן את השטח, אך כמובן שקיימת מגבלה בשרטוטים, שהרי פעמים רבות אנו מעוניינים לראות את השטח בצורה נכונה, לבצע שינויים, לנסות כמה סוגים של אלמנטים כגון לראות את ההבדל בין רצפת דק לדשא סינטטי, לבדוק את ההבדל בין פרחים לעצים וכוך הלאה. בשרטוטים לא נוכל לבצע שינויים, ולכן על ידי תוכנת SMARTDRAW  ותוכנות נוספות אחרות ניתן להגיע לרמת דיוק גבוהה ולבצע מגוון רב של שינויים ותוספות ולבחון את הדברים בצורה ממש מוחשית.

רוצים לתכנן את גינת חלומותיכם? פנו אלינו

054-5228882|eran@omanuthagina.co.il