הקמת גינה  – לפני או אחרי?

הקמת גינה היא בעצם השלב האחרון של תהליך הכולל את תכנון ועיצוב הגינה והנוף. חשוב מאד להקדיש זמן, מחשבה ותשומת לב לתכנון נכון של הקמת הגינה – כולל כל הפרטים הקטנים:
סוג האדמה שיהיה בה שימוש, סוגי הצמחים, הפרחים, העצים או השיחים שרוצים לשתול בגינה ושילוב נכון ומושכל של ריהוט גינה, מרפסת לישיבה, הקמת גדר או בריכת נוי.

כאשר מבצעים את כל השלבים המקדימים כפי שצריך אין ספק שהגינה שתתקבל גם תענה הציפיות של הלקוח וגם תהפוך להיות הריאה הירוקה של הבית והחצר.

גינה במרפסת - הקמת גינה  - לפני או אחרי?

עיצוב גינה במרפסת

אנשים רבים לא מודעים לעובדה שחשוב מאד להתחיל את תהליך עיצוב הגינה בדיוק באותו הזמן שבו עוסקים גם בעיצוב הבית כולו.
כששני תהליכים אלה מבוצעים במקביל – ישנה התחשבות זה בזה וניתן במקרים רבים לשלב בין סגנון העיצוב שבבית לבין זה שבמרפסת ובגינה, מה שיוצר אחידות עיצובית וקו מקשר בין כל חלקיו של הבית.

מי שגר בבית ישמח שההעדפות והרצונות שלו בנושא העיצוב יבואו לידי ביטוי גם בתוך הבית פנימה וגם בחלקו החיצוני.

גם תכנון העלויות מגיע בשלב זה , ויש חשיבות רבה לתכנון נכון על מנת שלא תגיעו ליום הקמת גינה לאחר שכל התקציב נגמר על אלמנטים אחרים בהקמת הבית-
ולבסוף , הבית עצמו נראה מדהים אבל הגינה תראה דלילה ולא מאוזנת בגלל שיקולי תקציב.

חשוב מאד שתהליך של הקמת גינה יילווה איש מקצוע מהתחום של הקמה ועיצוב גינות.
כך אפשר יהיה לקבל מענה על כל שאלה, נושא או תהייה הקשורים בווידוא שהגינה המתהווה עומדת בסטנדרטים שהציב הלקוח, בתקציב שהועמד לטובת הקמת הגינה ובמעקב צמוד אחר כל שלב ושלב.

בין שלבים אלה ניתן למנות את הכנת השטח שבו תוקם הגינה, הכנת התשתית של מערכות ההשקיה, רכישה של סוג הקרקע הנכון והמתאים והנחתו במקום, טיפול מקדים בטרם השתילה או הזריעה וכמובן פעולות הוספת הצמחייה עצמה.

גינה בכפר תבור - הקמת גינה  - לפני או אחרי?

עיצוב גינה בצפון

איש מקצוע הבקיא בתחום אשר מלווה את תהליך עיצוב הגינה מקרוב יוכל לתת הנחיות מדויקות כיצד יש לטפל בגינה על מנת שהיא תשיג את המטרות אשר לשמן הוקמה, הדרכה בנוגע לתחזוקה שוטפת של הגינה ונושאים נוספים וחשובים כמו
השקיה נכונה, הרחקת מזיקים, טיפול בפרחים, צמחים ועשבים שוטים, התאמה של צמחייה על פי עונות השנה וכמובן ניצול של פירות או ירקות הגדלים בגינה והנאה מהם.

רוצים להקים את גינת חלומותיכם?- פנו אלינו, לאמנות הגינה הקסומה.

ערן – 054-5228882