חברת "אמנות הגינה הקסומה" מתמחה בהקמה ועיצוב גינות במרכז הארץ ומספקת מגוון שירותים נלווים הכוללים עיצוב אקססוריז, תכנון מעמיק, ליווי אישי לאורך כל הדרך ובכן שילוב טכנולוגיה מתקדמת לטובת תחזוקה קלה.
כמו כן, החברה מתמחה בתכנון וביצוע הגן, על כל פרטיו מא' ועד ת' בגינון חוץ ופנים, על פי תכנון וייעוץ מעצב גינות החברה, או על פי תכנית שנבנית בצורה אישית עם הלקוח.

הקמת גינה בעידן המודרני היא משימה מורכבת הטומנת בחובה ידע רב וממחיות, כמו גם הכרת הטרנדים והטכנולוגיות המתקדמות לשילוב בגינה,
ולכן צוות החברה מפעם לפעם מתעדכן הטרנדים החדשניים כדי לשלבם  בצורה חכמה בבית לקוחות החברה.

גינה במרכז - עיצוב גינות במרכז

עיצוב גינה במרכז

תחומי פעילות של החברה הנם מגוונים ומכילים את השירותים הבאים:

תכנון נוף

השירות כולל פיתוח השטח הגינה, תכנון ומיקום האלמנטים הרלוונטיים, הדמיות תלת מימד של תוכנית הנוף הנבחרת, בחירה נכונה של צמחיה כגון עצים ופרחים מתאימים לאופי העיצוב, שילוב מסלעות , בריכות , מדשאות – בהתאמה לצרכי הלקוח.

מידע נוסף..

כפר תבור - עיצוב גינות במרכז

עיצוב גינות במרכז

עבודות עץ

במהלך תכנון, תכנון ועיצוב גינות אנו מציעים ללקוחותינו לשלב אלמנטים יצירתיים מעץ המדמים מראה של טבע, כגון פרגולות עץ במגוון רב של עיצובים, דקים מעץ לחיפוי הרצפה, יצירות נוי מעץ ועוד.

מידע נוסף..

עולם המים

כדי להעשיר את מראה הגינה, אנו מציעים ללקוחותינו לשלב מפלי מים מיוחדים הנראים כמו מעין בלב הטבע או בריכות נוי עם דגים המשדרגות פלאים את מראה הגינה. מעבר לכך, חברתנו בונה מגוון רב של בריכות שחייה ייחודיות בעיצובים יוצאי דופן המקנים לגינה מראה טבעי או סולידי.

מידע נוסף..

גינה במרכז 2 - עיצוב גינות במרכז

עיצוב גינות במרכז

עבודות אבן

כדי לדמות מראה הכי קרוב לטבע, אנו משלבים בגינות מגוון סוגי אבנים כגון – מסלעות, שבילים, חיפויים, ריצופים, אבני מדרך, תוחמי דשא מיוחדים, גדרות ועוד.

מידע נוסף..

תאורת גן

תאורה היא חלק מרכזי מנראות הגינה, ולכן אנו שמים דגש על תכנון נכון של התאורה ובחירת עוצמות וגווני אור המתאימים לאופייה של הגינה.

צמחיית פנים – אנו מעצבים צמחיית פנים עבור פנים הבית, שזהו תחום מקדם הנקרא – הידרופוניקה.

מידע נוסף..

גינון גג ופטיו

כחלק משירותי החברה אנו מעניקים שירותי עיצוב והקמת גינות גג ובכן עיצוב פטיו. בתכנון אנו משלבים אדניות ייחודיות, ניקוזים ועוד.

מידע נוסף..