עיצוב גינות יוקרה בבתים פרטיים

השקעתם בתכנון, שכרתם אדריכל נחשב, עבדתם עם מעצב פנים מצוין ויצרתם בית בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר. ומה עם הגינה? עיצוב גינות יוקרה הוא תהליך שדורש תכנון מקצועי, בנייה מא' עד ת' של מערכות מתוחכמות, עידן ותחכום.

מהם האלמנטים שנלקחים בחשבון בתהליך עיצוב הגינה היוקרתית ואיך יוצרים גינה שמשדרת אלגנטיות מצד אחד ותחושת חופש מצד שני. אלו הם הטיפים שלנו.

הכל מתחיל בתכנון טוב

גינות יוקרה - עיצוב גינות יוקרה בבתים פרטיים

עיצוב גינת יוקרה

עיצוב גינות יוקרה מתחיל בתכנון. אנחנו יושבים ובונים תוכנית משורטטת ומסודרת של שטח הגינה ושל כל האלמנטים שאנחנו רוצים להכניס אליהם. התכנון יכול לעזור לנו לנהל תקציב לעיצוב הגינה, לבחור אלמנטים שמתאימים לשטח ולמלא אחר הצרכים של הלקוח.

התכנון צריך לקחת בחשבון את כל מה שבעלי הבית רוצים שיהיה בתוך הגינה. מאזורי הירגעות ושלווה דרך בריכת שחייה יוקרתית ועד למזרקות, גינות ירק או שדרת עצים. אנחנו מכניסים את כל האלמנטים האלו תוך מחשבה על גודל השטח ועל התקציב שניתן לנו.

בניית תשתית איכותית

גינה מטופחת ויוקרתית מבוססת בין היתר גם על תשתית איכותית. הקמת מערכת השקייה מתקדמת, התקנת ערוגות מסודרות ועמידות לאורך זמן, ריצוף איכותי, סלילת שבילים וכל שאר עבודות הפיתוח חשובות כדי ליצור בסיס לעיצוב הגינה בצורה הטובה ביותר.

בחירת אלמנטים לגינה יוקרתית

גינת יוקרה - עיצוב גינות יוקרה בבתים פרטיים

עיצוב גינת יוקרה

עולם עיצוב הגינות הוא עולם מתפתח ובכל פעם מחדש אנחנו פוגשים עוד אלמנט שיכול להכניס תחושה של תחכום ויוקרה לגינה. בתהליך עיצוב גינות יוקרתיות אנחנו סוקרים את השוק ומוצאים את האלמנטים האיכותיים ביותר.

אנחנו בוחרים בריכת שחייה שתואמת לעיצוב הבית ומתחברת אליו, משלבים צמחים שמספקים סדר ואלגנטיות, בוחרים ריהוט לגינה שמתאים לסטנדרטים של בעלי הבית, בונים דק ופרגולה מעץ איכותי ומשקיעים בחומרי הגמר – מהריצוף דרך חיפוי הקירות ועד למזרקות, פסלים ופריטים קישוטיים אחרים.

אנחנו מזמינים אתכם להנות מעיצוב יוקרתי לגינה שלכם ומתכנון מקצועי מא' ועד ת'.

חפשו אותנו , "אמנות הגינה הקסומה" בגוגל ובפייסבוק , או חייגו 054-5228882.